Adapter WiFi Google Chromecast 2 TV HDMI czarny NA STANIE !! WYSYŁKA 24h!!

Adapter WiFi Google Chromecast 2 TV HDMI czarny NA STANIE !! WYSYŁKA 24h!! Zobacz większe

156,50 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

GOOGLE CHROMECAST 2

Wersja 2.0 2017 ( najnowsza wersja)

Urządzenia są oryginale,  nowe i oryginalnie zapakowane.

Chromecast 2 jest urządzeniem streamującym, które podłącza się do telewizora przez port HDMI. Natępnie można po prostu użyć smartfona, tabletu lub komputera aby oglądać swoje ulubione filmy i aplikacje bezpośrednio na dużym ekranie. 

Chromecast 2 współpracuje z wciąż powiększającą się ilością aplikacji, wliczając w to Netflix, HBO GO, YouTube, WatchESPN i Pandora. 

Znajdź swoje ulubione aplikacje i zobacz więcej na: chromecast.com/apps. 

Wszystko inne możesz wyświetlić bezpośrednio na dużym ekranie. Jeśli używasz laptopa, możesz przesłać widok dowolnej strony przez Chrome. Używając tabletu lub smartfona z Androidem możesz również wyświetlać wszystko, co oglądasz na ekranie TV.

Instalacja urządzenia jest bardzo prosta.

Chromecast 2 podłączamy pod wolne gniazdo HDMI w naszym telewizorze, następnie do samego urządzenia podłączamy przewód USB, który następnie należy podłączyć poprzez zasilacz do gniazdka.

Dzięki Chromecast 2, twój telefon jest spersonalizowanym pilotem do telewizora. 

Użyj aplikacji, które znasz i lubisz na Twoim telefonie aby szukać, przeglądać, odtwarzać, zatrzymywać, przewijać i kontrolować głośność a nawet tworzyć playlisty. 

W trakcie przesyłania obrazu możesz używać telefonu do innych czynności. 

Twoi przyjaciele i rodzina również mogą przesyłać obraz do TV ze swojego smartfona lub tabletu – bez dodatkowej konfiguracji. Teraz każdy może usiąść i oglądać to, co lubi na największym ekranie w domu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).