SUPER BENEK Naturalny 25L - Żółty Żwirek dla kota

Nowy SUPER BENEK Naturalny 25L - Żółty Żwirek dla kota Zobacz większe

41,49 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

SUPER BENEK Naturalny 25L - Żółty Żwirek dla kota

Super Benek Naturalny to najbardziej popularny żwirek higieniczny adresowany dla kotów. Posiada naturalny zapach głębi ziemi, co sprawia, że jest doskonale akceptowany przez koty.

Żwirki higieniczne dla kotów, Super Benek Standard to wyroby charakteryzujące się regularnymi, grubymi ziarnami o wymiarach 2-5mm, co zapewnia najlepszą ochronę przeciwko roznoszeniu żwirków. Bardzo skutecznie pochłaniają płyny oraz przykre zapachy zapewniając dobrą ochronę antybakteryjną. Zbryla się tworząc regularne, zwarte bryłki. Bardzo chłonne, bezpyłowe granulaty, nieprzywierające do dna kuwety.

Cechy żwirku:

- Bentonitowy

- Zbrylający

- Naturalny zapach ziemi

- Pochłania zapachy

- Standardowa granulacja 2-5 mm

- Ekonomiczne opakowanie 25L

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).