SUPER BENEK COMPACT 25L żwirek dla kota DROBNY!

Nowy SUPER BENEK COMPACT 25L żwirek dla kota DROBNY! Zobacz większe

48,49 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Super Benek COMPACT NATURALNY

 • Żwirek o naturalnym zapachu glinki adresowany dla wszystkich kotów.
 • Żwirki higieniczne Compact charakteryzują się drobnym uziarnieniem (0,5-2 mm).
 • Precyzyjnie dobrana frakcja oraz zastosowana technologia produkcji zapewniają doskonałą wydajność żwirków.
 • Żwirek bardzo dobrze się zbryla  tworząc foremne, małe i płaskie grudki.
 • Wysoka chłonność umożliwia długą eksploatację produktu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).