Super Benek Compact Zapach Morski 25L / 20kg

Nowy Super Benek Compact Zapach Morski 25L / 20kg Zobacz większe

51,49 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->
Żwirek Super Benek Compact Zapach (granatowy) 20kg

Super Benek Compact Morski

Granatowy / Ciemnoniebieski | Zapachowy | Drobny

Żwirek posiada kompozycję przygotowaną specjalnie dla kotów o działaniu uspokajającym i wzmacniającym, odpowiednie proporcje kompozycji lawendy, drzewa herbacianego, kocimiętki oraz mięty. Całość przypominający morską bryzę zapach. Powiew świeżości.

Aromat ten oprócz działania terapeutycznego posiada również bardzo przyjemny odświeżający zapach. Polecany dla wszystkich kotów.

Wygodny w użyciu, wydajny drobny żwirek

Żwirek higieniczny o regularnych ziarenkach wielkości 1-2mm przeznaczony dla zwierząt domowych jest wytwarzany z glinkibentonitowej. Najwydajniejszy ze wszystkich dostępnych żwirków mineralnych, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem,co zwiększa znacznie wydajność wchłaniania.

25L = 20kg

Nowe opakowanie 25L odpowiada starszej wersji 20kg.

Pochłania bardzo skutecznie płyny i przykre zapachy. Suchy, lekki, ciepły – sprawia wrażenie jakby był podgrzewany, zapewniając komfort dla użytkownika i Opiekuna. Niezastąpionyw stanach biegunkowych zwierząt.

Bardzo chłonny, bezpyłowy granulat zbryla się tworząc płaskie eliptyczne bryłki. Dziękitej właściwości nawet przy zawartości żwirku w kuwecie poniżej 4 cm zużyty żwirek nie przykleja się do dna kuwety.

Sposób stosowania żwirków bentonitowych:

Do kociej kuwety nasypać warstwę 3-5 cm na całej powierzchni kuwety, a w przypadku innych zwierząt usypaćstosowny kopczyk w klatce. Należy wymieniać (usuwać) tylko zużytą (zbryloną) część żwirku, ewentualnie uzupełnićbraki.

Po gruntownym czyszczeniu kuwety wysypany uprzednio niezbrylony żwirek należy wsypać ponownie do kuwety.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).