CALISTA MINI ADULT DOG 12kg JAGNIĘCINA

Nowy CALISTA MINI ADULT DOG 12kg JAGNIĘCINA Zobacz większe

89,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

CALISTA Mini Adult Dog 12 kg

Karma Mini Adult dla małych i średnich psów, dzięki zawartości jagnięciny, jaj i produktów jajecznych, jest źródłem wysokiej jakości białka, które redukuje możliwość występowania reakcji alergicznych. Idealnie zbilansowane kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 podnoszą kondycję skóry i sprawiają, że sierść jest zdrowa i lśniąca. Delikatna jagnięcina w połączeniu z olejem z łososia stanowi kompozycję smakową, której nie oprze się żaden pupil. Wielkość krokietów, dostosowana do mniejszych pyszczków, sprawia że psiaki nie mają problemu z intensywnym żuciem, dzięki czemu skutecznie ścierają gromadzącą się płytkę nazębną, dbając w ten sposób o zdrowe uzębienie.

SKŁAD:

Zboża (w tym min. 10% ryżu), mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego (w tym min. 10% jagnięciny), składniki pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% inuliny), oleje i tłuszcze, ryby i składniki pochodzenia rybnego, jaja i produkty jajeczne, minerały i drożdże.

ANALIZA CHEMICZNA

Białko surowe: 26%

Tłuszcz surowy: 14%

Popiół surowy: 8%

Włókno surowe: 3%

Wapń (Ca): 1,6%

Fosfor (P): 1,3

WITAMINY:

Wit A (IU/kg) (E672): 15.000

Wit D3 (IU/kg) (E671): 1.500

Wit E (α-tokoferol): 100

PROPOZYCJA KARMIENIA

Ilości przedstawione w tabeli podane są w celach orientacyjnych. Proponowane dawkowanie zaleca się rozłożyć na 2 posiłki. Pamiętaj, aby Twój pies miał stały dostęp do świeżej i czystej wody do picia.

Dawkowanie (gramy na dobę):

Waga Psa w kg                              Dzienna dawka

1-2                                                      24-40

2-5                                                      40-80

5-10                                                    80-135

10-20                                                 135-227

20-30                                                  227-307

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).