Calista Dog Adult Salmon 2x12kg Łosoś

Nowy Calista Dog Adult Salmon 2x12kg Łosoś Zobacz większe

199,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Calista Dog Adult Salmon 2x12kg Łosoś

Karma dla wrażliwych psów z wysoką zawartością łososia, redukuje ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej.

Calista Adult Dog Salmon to karma dla psów z wysoką zawartością łososia, która niweluje ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej. Świeży olej z łososia wpływa zbawiennie na kondycję włosa i skóry a mączka carob, która nie zawiera kofeiny i teobrominy, dzięki czemu nie jest w żaden sposób szkodliwa dla psa, podnosi walory smakowe karmy. Obecność lecytyny i inuliny korzystnie wpływa na mikroflorę jelita cienkiego.

Skład: Zboża (w tym min. 15% ryżu), mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, ryby i składniki pochodzenia rybnego (min. 12% łososia), oleje i tłuszcze, warzywa i pochodne, drożdże i minerały.

Skład analityczny: Białko surowe: 24,0, Tłuszcz surowy: 14,0, Popiół surowy: 7,0, Włókno surowe: 3,0, Wilgotność: 9,0, Wapń (Ca): 1, Fosfor (P): 0,9

Witaminy: Wit A (IU/kg) (E672) : 20.000, Wit D3 (IU/kg) (E671): 2.000, Wit E (α-tokoferol):300

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).