Calista Cat Adult Kurczak 12kg

Nowy Calista Cat Adult Kurczak 12kg Zobacz większe

99,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Calista Cat Adult Kurczak 12kg

Karma dedykowana dla wszystkich dorosłych kotów, wymagających pełnowartościowych posiłków, bogata w ryż i kurczaka.

Calista Adult Cat to karma dedykowana dla wszystkich dorosłych kotów, wymagających pełnowartościowych posiłków.

Zawiera kwasy omega-3 i omega-6, co przyczynia się do utrzymania zdrowej skóry i lśniącej sierści, zaś prebiotyk (inulina) wpływa korzystnie na układ trawienny i florę jelitową oraz redukuje występowanie kul włosowych.

Karma ma wyjątkowo kuszący smak, dzięki zawartości aromatycznego oleju z łososia.

Skład: Mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego (w tym min. 56% kurczaka), zboża (w tym min. 40% ryżu), oleje i tłuszcze, składniki pochodzenia roślinnego, ryby i składniki pochodzenia rybnego, jaja i produkty jajeczne, drożdże i minerały.

Skład analityczny; Białko surowe: 31,0, Tłuszcz surowy: 18,0, Popiół surowy: 6,0, Włókno surowe: 2,5, Wapń(Ca): 1,2, Fosfor (P): 0,9

Witaminy: Wit A (IU/kg) (E672) : 20.000, Wit D3 (IU/kg) (E671): 2.000, Wit E (α-tokoferol): 150

Aminokwasy: Tauryna: 1.500

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).