Żwirek Benek Eko Eco Corn Cat Best 14L Naturalny

Nowy Żwirek Benek Eko Eco Corn Cat Best 14L Naturalny Zobacz większe

29,49 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

SUPER BENEK

Cat Corn Naturalny

Kukurydziany, Zbrylający

Seria żwirków naturalnych nowej generacji, bez dodatków chemicznych. Żwirki w tej serii są w 100% naturalne i biodegradowalne, a także bezpieczne dla kota w przypadku spożycia.

Cechują się:

- bardzo wysoką wydajnością.

- ograniczonym wynoszeniem poza kuwetę.

- wyjątkową skutecznością w pochłanianiu nieprzyjemnych zapachów i tworzeniem niezwykle zwartych bryłek, które można usuwać drogą sanitarną.

Surowiec:

Materiał pochodzenia roślinnego.

Uziarnienie:

Drobne uziarnienie i duża gęstość.

Zapach:

Naturalny, delikatny zapach kukurydzy.

Opakowanie:

- 14L

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).