Żwirek Super Benek Corn Cat Morski 14L Zbrylający

Nowy Żwirek Super Benek Corn Cat Morski 14L Zbrylający Zobacz większe

32,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Super Benek Corn Cat Morski 14L - Kukurydziany, zbrylający Idealne podłoże dla kotów dorosłych i kociąt, a także dla królików, gryzoni i ptaków. Podłoże wyprodukowane na bazie naturalnego surowca bez dodatków chemicznych. Przyjazny dla środowiska i zwierząt . Ulega całkowitej biodegradacji. Doskonale pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy zapewniając poczucie komfortu i niezbędną higienę. Zużyte podłoże można usuwać drogą sanitarną. Produkt 100% naturalny. Kraj pochodzenia - Polska.

Skład: materiał pochodzenia roślinnego. Cechy: Zapachowy, zbrylający, pochłania wilgoć, doskonale się zbryla, usuwa zapachy

Przechowywanie: Przechowywać w miejscach suchych, w temperaturze otoczenia

Usuwanie: Można usuwać drogą sanitarną.

 • Kukurydziany
 • Zbrylający
 • Zapachowy - Morski
 • Pochłania nieprzyjemne zapachy
 • Usuwany drogą sanitarną
 • Ekologiczny

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).