EUROSTANDARD DIBAQ 20 KG SUCHA KARMA DLA PSA !

Nowy EUROSTANDARD DIBAQ 20 KG SUCHA KARMA DLA PSA ! Zobacz większe

59,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

EUROSTANDARD DIBAQ 20 KG SUCHA KARMA DLA PSA !

Informacje ogólne: Kompletna podstawowa sucha ekstrudowana karma dla dorosłych psów. Składniki dostarczają psu wszystkich substancji niezbędnych do zdrowego życia. Gwarantowany najlepszy stosunek ceny do jakości.

Skład: Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, inne produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, oleje i tłuszcze, drożdże, zawiera środki barwiące i przeciwutleniacz, produkt konserwowany (dodatki żywieniowe zgodne z normami WE)

Deklaracja jakości: Białko surowe (15%), tłuszcz (6%), błonnik (3%), popiół (6%)

Zawartość dodatków żywieniowych na 1 kg: Miedź w postaci pięciowodnego siarczanu miedzi (17,5 mg), witamina A (10700 j.m.), witamina D3 (880 j.m.), witamina E w postaci alfatokoferolu (76 mg)

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).