PHILIPS SC1997/00 depilator laserowy Lumea IPL NA STANIE ! HIT ! SZYBKA WYSYŁKA !!!

Nowy PHILIPS SC1997/00 depilator laserowy Lumea IPL NA STANIE ! HIT ! SZYBKA WYSYŁKA !!! Zobacz większe

1 129,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

Technologia depilacji światłem Philips Lumea Advanced potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na ciele. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.

 Delikatna i długotrwała depilacja!, - Bezbolesna depilacja światłem, - Efekt gładkiej skóry nawet do 8 tygodni, - Tryb przesunięcia i błysku, - Żywotność lampy 5-7 lat. Szczegołowe informacje:  https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/philips/lumea-advanced-sc1997/instrukcja 

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher