SIECIOWY DEPILATOR BRAUN 3170 SILK-EPIL 3 PĘSETY

Nowy SIECIOWY DEPILATOR BRAUN 3170 SILK-EPIL 3 PĘSETY Zobacz większe
Darmowa wysyłka

109,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SIECIOWY DEPILATOR BRAUN 3170 SILK-EPIL 3 PĘSETY

Sposób depilacji: Pęsety

Regulacja prędkości: 2 stopnie

Głowica: 20 pęset

Rodzaj zasilania: Sieciowe

Depilator zasilany sieciowo, z 2 stopniami prędkości oraz z nasadką masująco-relaksującą.

Parametry techniczne

 • Sposób depilacji: Pęsety
 • Regulacja prędkości: 2 stopnie
 • Rodzaj zasilania: Sieciowe
 • Głowica: 20 pęset
 • Konstrukcja: Oświetlenie miejsca depilacji, Centralnie położony wyłącznik, Rolki masujące
 • Zastosowane technologie: SoftLift
 • Funkcje dodatkowe: Unoszenie płasko leżących włosków

Parametry fizyczne

 • Kolor: Biało-różowy

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).