Depilator Braun Silk-épil 1-1170

Nowy Depilator Braun Silk-épil 1-1170 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

86,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Depilator Braun Silk-épil 1 1170 Biało-Różowy

Depilator zasilany sieciowo - nie musisz martwić się o rozładowaną baterię!

20 pęset zapewnia wydajne usunięcie włosków z cebulkami.

Końcówki SoftLift unoszą leżące włoski, dzięki czemu depilacja jest jeszcze dokładniejsza!

Gładkość, która się utrzymuje

Depilator Braun Silk-épil 1 to harmonijne połączenie ergonomicznego kształtu, zaokrąglonej konstrukcji i delikatności w użytkowaniu. System 20 pęset usuwa włosy z cebulkami, zapewniając długotrwałą gładkość. Końcówki SoftLift unoszą płasko leżące włosy, eksponując je na działanie pęset w celu łatwiejszego usunięcia. Dzięki urządzeniu oszczędzisz czas na kupowaniu zbędnych maszynek, piane i kremów do golenia. Do całego zabiegu wystarczy tylko Braun Silk-épil 1! W prosty i szybki sposób pozbądź się niechcianego zarostu.

Specyfikacja:

 • Część ciała: Ciało
 • Rodzaj produktu: Depilator
 • Stosowanie: Domowe
 • Stosowanie: Sucha skóra
 • Przeznaczone do: Depilacja
 • Typ produktu: Pęsety
 • Rodzaj zasilania: Sieciowe
 • Typ pracy: Przewodowy
 • Poziomy prędkości: 1
 • Liczba prędkości: 20
 • Funkcje Końcówki: SoftLift
 • Zawartość opakowania: 1 x Depilator
 • Kolor: Biały/Różowy

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).