DEPILATOR PHILIPS SATINELLE BRE635/00

DEPILATOR PHILIPS SATINELLE BRE635/00 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

259,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Depilator Philips BRE635/00

 • Typ urządzenia: Depilator
 • Rodzaj depilacji: Dyski
 • Mozliwość depilacji na mokro: Tak
 • Rodzaj zasilania: Akumulatorowe

Depilator Philips Satinelle Advanced BRE635/00 wyposażono skuteczny system depilacji z użyciem dysków ceramicznych. Tym samym urządzenie pozwala na depilację blisko skóry, dzięki czemu z bez trudu osiągniesz zamierzony efekt. Bardzo szeroka głowica depilatora pozwala na depilację większej powierzchni skóry za jednym zamachem. Ciesz się gładką skórą z Phillips BRE635/00.

Funkcjonalność oraz wygodna obsługa

Depilator Philips BRE635/00 ma praktyczną lampkę Opti-light, która pomaga uwidocznić włoski w trakcie depilacje. Dzięki temu uzyskasz idealnie gładkie ciało. Specjalnie zaprojektowany ergonomiczny uchwyt sprawia, że urządzenie pewnie leży w dłoni, a korzystanie z niego jest niezwykle proste i wygodne. Pozwala Ci to na łatwe i precyzyjne manewrowanie urządzeniem po całym ciele.

Głowica depilująca w Philips BRE635/00

Depilator Philips BRE635/00 wyposażony został w głowicę depilującą, która została wykonana z materiału ceramicznego o fakturowanej powierzchni, dzięki czemu delikatnie usuwa nawet najdrobniejsze włoski oraz włoski 4 razy krótsze niż w przypadku depilacji woskiem. Dzięki dyskom o szybkości aż 2200 obr./min depilator zapewnia najszybsze usuwanie włosów.

Komfort użytkowania

Specjalny antypoślizgowy uchwyt i możliwość bezprzewodowego pracy sprawia, że depilator Philips BRE635/00 świetnie sprawdza się do użytku w kontakcie z wodą. Dzięki temu możesz korzystać z urządzenia pod prysznicem lub wannie. Bateria urządzenia pozwala na pracę do 40 minut, natomiast czas ładowania wynosi 1,5 godziny.

Akcesoria w zestawie

Głowica goląca i nasadka do przycinania zapewniają dokładne golenie i większą delikatność na różnych obszarach ciała. Ponadto w zestawie Philips Satinelle Advanced BRE35/00 znajdują się także: nasadka do twarzy, nasadka do miejsc wrażliwych, nasadka do napinania skóry, szczoteczka do czyszczenia urządzenia oraz praktyczne etui.

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Depilator
 • Rodzaj depilacji: Dyski
 • Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
 • Depilacja na mokro: Tak
 • Czas pracy bezprzewodowej: 40 min
 • Czas ładowania: 1,5 h
 • Regulacja prędkości: 2-stopniowa
 • Dodatkowe informacje: Technologia Opti-light; Szybkie ładowanie; Ergonomiczny uchwyt
 • Dołączone akcesoria: Etui; Szczoteczka do czyszczenia; Nasadka do napinania skóry; Nasadka trymująca; Nasadka do okolic bikini; Nasadka do twarzy
 • Kolor: Biało-różowy
 • Kod producenta: BRE635/00

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).