Deska do prasowania Philips Easy8 GC240/25 !!! NOWOŚĆ, 24 MIESIĄCE GWARANCJA !!! SZYBKA WYSYŁKA !!!

Nowy Deska do prasowania Philips Easy8 GC240/25 Zobacz większe

449,99 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Deska do prasowania Easy8 Express.

Widok 360:

8 inteligentnych rozwiązań naprawdę ułatwiających prasowanie!

Deska do prasowania odgrywa ważną rolę podczas prasowania. Nowa deska do prasowania firmy Philips jest dopracowana w każdym szczególe, dzięki czemu naprawdę ułatwia prasowanie. Ta wyjątkowa deska oferuje 8 sprytnych udogodnień, które rozwiążą wszystkie problemy związane z prasowaniem.

Łatwe prasowanie koszul — wyjątkowy systemShoulderWing 

Dzięki systemowi ShoulderWing prasowanie koszul jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ten innowacyjny system pomaga w prasowaniu koszul bez większych zmian pozycji — pozwala to wyprasować je mniejszym nakładem czasu i wysiłku. Wysuwane elementy systemu ShoulderWing można zamykać lub otwierać, w zależności od prasowanego elementu garderoby.
Gładszy poślizg dzięki wielowarstwowemu pokrowcowi na deskę do prasowania 

Pokrowiec deski jest wykonany w 100% z bawełny. Jego spodnie warstwy są wykonane z pianki i filcu. Takie połączenie pozwala uzyskać wygodną i gładką powierzchnię prasowania.
Deska XL — większa powierzchnia prasowania 

Kształt deski Philips XL jest idealny do prasowania dużych elementów, takich jak poszwy i obrusy.
Wygodny wieszak na wyprasowane ubrania 

Nie musisz już szukać wokół siebie miejsca na powieszenie świeżo wyprasowanych koszul. Możesz powiesić wszystko zaraz po wyprasowaniu na wygodnym wieszaku.
Idealne połączenie z generatorami pary — podstawka XL na żelazko 

Stabilna i wyjątkowo duża podstawka na żelazko nadaje się idealnie do stosowania z generatorami pary. Jest odporna na wysoką temperaturę i można jej bezpiecznie używać również z żelazkami parowymi.
Opracowano z myślą o bezpieczeństwie — blokada przed dziećmi i na transport 

Zabezpieczenie przed dziećmi oraz na czas transportu zapobiega przypadkowemu przewróceniu się deski podczas prasowania. Umożliwia również zamknięcie deski podczas przechowywania.
Dodatkowa stabilizacja: dwunożna konstrukcja ze stopami antypoślizgowymi 

Deska do prasowania ma dwunożną konstrukcję z antypoślizgowymi nasadkami, które zapewniają jej jeszcze większą stabilność.