Ekspres do kawy Siemens EQ6 TE607203RW !!! NOWOŚĆ, 24 MIESIĄCE GWARANCJA !!! SZYBKA WYSYŁKA !!!

Nowy Ekspres do kawy Siemens EQ6 TE607203RW Zobacz większe

3 249,99 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

EQ.6: Spełnij marzenia o zmysłowym aromacie kawy i technologii łatwej w obsłudze.

Wyśmienity smak i aromat, atrakcyjny design i wyjątkowo prosta,
 intuicyjna obsługa – jednym słowem EQ.6 marki Siemens. 
Wszystko co musisz zrobić, to włączyć urządzenie, a na wyświetlaczu natychmiast pojawią się
 wizerunki specjałów z kawy mleka. 
 Wystarczy delikatne dotknięcie i już możesz cieszyć się wyśmienitą kawą, a nawet zażądać
 dwóch filiżanek jednocześnie.

Najważniejsze cechy urządzenia

Maksimum aromatu dzięki idealnej temperaturze parzenia: inteligentny system senso Flow

Kawę należy parzyć zawsze w odpowiedniej temperaturze – to najlepszy sposób na pełne rozwinięcie aromatu kawy. Idealna temperatura parzenia perfekcyjnego espresso mieści się w przedziale od 90 do 95°C.Tylko ekspresy EQ z niepowtarzalnym systemem senso Flow zapewniają utrzymanie najwłaściwszych warunków podczas przygotowywania kawy. Za najszybszy i najskuteczniejszy sposób uzyskania doskonałego espresso odpowiadają sensory kontrolujące temperaturę przez cały proces przygotowywania naparu.

Cała różnorodność smaków, za jednym dotknięciem

Jeszcze podczas przygotowania wyświetlacz coffee Select w ekspresie wyznacza perfekcyjny poziom przyjemności z zaparzania kawy. Przejrzysty interfejs użytkownika prezentuje podgląd imponującej gamy aromatycznych kaw i specjalnych napojów kawowo-mlecznych do wyboru, a jego intuicyjna obsługa umożliwia natychmiastowy, bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji za jednym dotknięciem. W rezultacie proste przygotowanie aromatycznego espresso, kremowego cappuccino lub łagodnego napoju kawowego ze spienionym mlekiem stanie się niepowtarzalnym doznaniem.

Doskonałe mielenie i pełniejszy aromat

Wysokiej jakości młynek ceramDrive mieli ziarna kawy wyjątkowo równo, przez co umożliwia wydobycie wszystkich aromatów w trakcie procesu parzenia — wrażenia z picia tak aromatycznej kawy są czymś naprawdę wyjątkowym. Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu,gwarantują one długotrwałe wrażenia z picia kawy premium.

Dziel się radością: dwie filiżanki naraz za jednym dotknięciem z funkcją oneTouch DoubleCup

Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czy też mocne espresso, dzięki funkcji oneTouch DoubleCup.
Twój w pełni automatyczny ekspres może przygotować dla Ciebie dwie czyste kawowe rozkoszy
 na raz za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku — nic prostszego. 
System przygotowuje kawy i mleczne specjały w sposób automatyczny — i dokładnie tak, jak lubisz. 
Ta doskonała technologia umożliwia beztroskie zanurzenie się w świecie doskonałej kawy.

Dla otrzymania ekstra-mocnej kawy: aromaDouble Shot

Ekstra-mocna kawa bez kompromisów w kwestii aromatu, dzięki innowacyjnej funkcji aromaDouble Shot. Funkcja aroma Double Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia, aby zawsze wydobywać najlepszy aromat. Ten automatyczny proces zapewnia, że kawa jest pozbawiona gorzkiego posmaku, ponieważ mniejsza ilość wody oznacza mniej uwolnionej goryczy — dzięki temu do Twojej filiżanki trafia tylko to, co najlepsze w ziarnie.

Dopasowanie wielkości napoju do indywidualnych potrzeb: individual Cup Volume

Aby stworzyć wyjątkową kawę serwowaną w filiżankach o różnych rozmiarach, potrzebna jest doskonale dopracowana technologia. Za pomocą funkcjiindividual Cup Volume wstępnie ustawione rozmiary filiżanek, takie jak „mała”, „średnia” i „duża”, można indywidualnie dopasować w zakresie pięciu różnych ustawień pojemności.

Optymalna higiena, w mgnieniu oka: milkClean

System spieniania mleka w ekspresie samooczyszcza się bardzo dokładnie, dzięki czemu napoje kawowe z mlekiem, takie jak latte, smakują wspaniale każdego dnia. Po naciśnięciu przycisku strumień pary czyści system, zapewniając jego higienę — w prosty i wygodny sposób. Różnicę poczujesz w smaku.

Doskonała higiena dzięki wyjmowanej jednostce zaparzania

Aby zapewnić higieniczną czystość, nawet wewnątrz urządzenia, w pełni automatyczny ekspres do kawy umożliwia łatwe wyjęcie jednostki zaparzania, wypłukanie jej pod bieżącą wodą i ponowny montaż w urządzeniu.
 Dzięki temu możesz szybko wrócić do tego, czego naprawdę pragniesz:
 smakowania czystego aromatu najlepszych kawowych specjałów.

Świeża woda do parzenia, za każdym razem

Automatyczna funkcja singlePortion® Cleaning zapewnia higieniczne czyszczenie wszystkich 
przewodów urządzenia po każdym procesie parzenia — dzięki temu
 Twoja kawa jest zawsze przygotowywana na bazie świeżej wody.
 Doskonałość w każdym detalu zapewnia tylko najlepsze wrażenia.

Automatyczne odłączenie od zasilania

Stale rosnące koszty energii przekładają się na rosnące znaczenie energooszczędnych technologii.
 Funkcja zeroEnergy Auto-off automatycznie odłącza urządzenie od zasilania po upływie nastawionego czasu, stanowiąc wydajny sposób na oszczędzanie energii.

By dłużej cieszyć się kawą: calc`nClean

Automatyczny system calc`nClean umożliwia czyszczenie i odkamienianie w jednym cyklu. 
Ten program serwisowy znacząco ułatwia czyszczenie urządzenia i maksymalnie wydłuża okres eksploatacji produktu, dzięki czemu możesz cieszyć się wyjątkową kawą jeszcze dłużej.

6 innych produktów w tej samej kategorii: