KRUPS EKSPRES AUTOMATYCZNY EA9010 BARISTA 15 BAR

Nowy KRUPS EKSPRES AUTOMATYCZNY EA9010 BARISTA 15 BAR Zobacz większe

3 649,99 zł brutto

NOWOŚĆ!PROMOCJA !!

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

Ekspres ciśnieniowy KRUPS EA 9010 Barista

Ekskluzywny ekspres EA9000 to urządzenie, dzięki któremu możesz czerpać pełną przyjemność z picia kawy. Ekspres przyrządzi doskonałą kawę mleczną o niepowtarzalnym smaku przy użyciu tylko jednego przycisku.

 

Innowacyjny, kompaktowy system Thermoblock zapewnia idealną temperaturę już pierwszej filiżance napoju. Dzięki obecności profesjonalnego, dwustopniowego systemu spieniania mleka, ekspres przygotowuje perfekcyjnie mleczną piankę do cappuccino i latte. Po każdym spienianiu następuje automatyczne płukanie dyszy spieniającej, dzięki czemu nie trzeba czyścić urządzenia każdorazowo po przyrządzeniu kawy mlecznej.

Ekspres wyposażony jest w duży kolorowy wyświetlacz z dotykowym ekranem. Jego obsługa odbywa się intuicyjnie, dzięki czemu z pewnością nikomu nie sprawi problemu przygotowanie w nim kawy. Elegancki design urządzenia gwarantuje, że będzie ono niebywale estetycznym elementem twojej kuchni.

Perfekcyjne kawy przygotowane za pomocą jednego przycisku. Funkcja pozwala na przygotowanie ulubionej kawy za pomocą tylko jednego przycisku, zapewniając tym samym maksymalny komfort użytkowania ekspresu oraz oszczędność czasu.

Dwustopniowy system spieniania mleka. Powstał z inspiracji umiejętnościami profesjonalnego baristy. Pierwszy etap działania systemu polega na podgrzaniu mleka do idealnej temperatury, natomiast drugi etap – na jego spienieniu, co zapewnia przygotowanej kawie perfekcyjną mleczną piankę.

Automatyczne płukanie dyszy spieniającej mleko. Nie musisz pamiętać o czyszczeniu dyszy po każdym przygotowaniu kawy mlecznej – twój ekspres zrobi to za ciebie.

System regulacji mielenia oraz ilości kawy. Ekskluzywny, automatyczny system regulacji grubości mielenia oraz ilości kawy zadba o idealne przygotowanie wybranego rodzaju kawy.

System grzewczy Thermoblock. Innowacyjny, kompaktowy system zapewnia idealną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki po uruchomieniu ekspresu.

Automatyczne programy przygotowywania danego typu kawy. Funkcja pozwala na przygotowanie profesjonalnego cappuccino, caffe latte, espresso czy ristretto, jak również kawy tradycyjnej, gorącego mleka oraz gorącej wody.

Indywidualne dopasowanie parametrów kawy. Możliwość indywidualnych ustawień mocy kawy, jej wielkości oraz temperatury wody zapewnia uzyskanie dokładnie takiej kawy, na jaką mamy ochotę.

Kolorowy wyświetlacz TFT z dotykowym ekranem 4:3. Kolorowy wyświetlacz z dotykowym panelem zapewnia w pełni intuicyjną obsługę ekspresu, co przekłada się na wysoki komfort jego użytkowania.

Funkcja "Ulubione". Funkcja pozwala na stworzenie własnego menu, dzięki któremu przygotowanie ulubionej kawy jest możliwe za pomocą tylko jednego przycisku.

Funkcja przygotowania napoju z kawy mielonej. Ekspres przygotowuje wyśmienitą kawę nie tylko z kawy ziarnistej, lecz także mielonej.

Elektroniczne wskaźniki stanu ekspresu. Wskaźniki informują o braku wody w pojemniku, zapełnieniu pojemnika na fusy oraz konieczności oczyszczenia i odkamienienia, co pozwala na utrzymanie ekspresu w pełnej sprawności.

Młynek z hermetycznym pojemnikiem na 280g kawy. Hermetyczny pojemnik zachowuje świeżość kawy, a jego duża objętość eliminuje potrzebę jego częstego napełniania.

Regulowana wysokość wylotu kawy. Regulowana wysokość wylotu kawy w zakresie od 65 do 125 mm pozwala na wygodne przygotowanie każdego rodzaju napoju.

Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania. Funkcja pozwala na utrzymanie ekspresu w czystości, co zapewnia oszczędność czasu, jak również pozwala zachować idealną jakość przygotowywanej kawy.

Funkcja automatycznego włączania i wyłączania ekspresu. Dzięki tej funkcji możliwe jest automatyczne włączenie ekspresu o ustalonej godzinie i jego automatyczne wyłączenie tuż po przygotowaniu kawy, co wpłynie na oszczędność energii w twoim domu. Ponadto ekspres będzie zawsze gotowy do użycia rano, kiedy marzysz o aromatycznej kawie.

System filtracji wody Claris Aqua. Każda kropla wody, z której ekspres przygotowuje kawę, jest specjalnie filtrowana, co zapewnia jej nieskazitelną czystość. Dlatego też serwowane napoje mają idealny smak.

Wyjmowany od frontu pojemnik na wodę o pojemności 1,7 l. Dzięki możliwości wyjmowania pojemnika od frontu, jego napełnianie bądź czyszczenie nie sprawia najmniejszego kłopotu. Duża objętość 1,7 litra pozwala na zaserwowanie kilku kaw przy jednorazowym napełnieniu pojemnika, dzięki czemu żaden z naszych gości nigdy nie będzie oczekiwał w kolejce na swój napój.

9 innych produktów w tej samej kategorii: