EKSPRES CIŚNIENIOWY DELONGHI ESAM 6900 HIT! NA STANIE ! SZYBKA WYSYŁKA !

EKSPRES CIŚNIENIOWY DELONGHI ESAM 6900 HIT! NA STANIE ! SZYBKA WYSYŁKA ! Zobacz większe

4 389,00 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

  EKSPRES DO KAWY DELONGHI ESAM 6900.M PRIMADONNA                                                                                   EXCLUSIVE

Numer artykułu: 32899304

Marka: DELONGHI

Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy

Rodzaj kawy: Mielona, W ziarnach

Moc: 1350 W

Ciśnienie: 15 bar

Dodatkowe funkcje: System wstępnego zaparzania, 

Marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i niezawodności. Ekspres PrimaDonna Exclusive ESAM 6900 został stworzony dla prawdziwych miłośników kawowych smaków. Wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby zagwarantować najlepszy aromat espresso przygotowanego w prawdziwie włoskim stylu. Posiada wbudowany młynek żarnowy z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia ziaren, co pozwala na zaparzenie idealnego naparu z różnorodnych odmian kawy, wymagających odpowiedniego mielenia.

ESAM 6900 to pierwszy na rynku ekspres automatyczny z funkcją umożliwiającą przygotowanie gorącej czekolady w dedykowanym dzbanku. Dzięki temu możesz odkrywać nowe bogactwo smaków. 

Nowoczesny automatyczny system spieniania mleka LatteCrema umożliwia przyrządzenie perfekcyjnego cappuccino, aksamitnego caffelatte oraz wyjątkowego latte macchiato z gęstą, kremową pianką za jednym dotknięciem przycisku.

Unikalny dzbanek termiczny na mleko zapewni jego świeżość o każdej porze dnia.6 spersonalizowanych profili użytkownika pozwala wszystkim członkom rodziny zaprogramować swój ulubiony napój. Intuicyjny, kolorowy wyświetlacz LCD zapewnia wygodę użytkowania i łatwą obsługę ekspresu.

Dzięki regulacji smaku i objętości napoju możesz eksperymentować z bogactwem kawy, dostosowując aromat i ilość kawy w filiżance do własnych preferencji. Regulowana wysokość adaptera do kawy (88-140 mm) zapewnia możliwość wykorzystywania filiżanek różnej wysokości. Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania gwarantuje wygodę użytkowania i konserwacji ekspresu. "

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).