Ekspres ciśnieniowy do kawy Krups Roma EA8108 HIT

Ekspres ciśnieniowy do kawy Krups Roma EA8108 HIT Zobacz większe

985,00 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Ekspres ciśnieniowy KRUPS EA8108

 • TOWAR NOWY
 • FAKTURA
 • 2 LATA GWARANCJI PRODUCENTA

  Dozownik: Pojedynczy

  Mielenie kawy: Tak

  Pojemność zbiornika na wodę [l]: 1.6

  Rodzaj stosowanej kawy: ziarnista

  Spienianie mleka: Tak

Krups EA 8108 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy stoją przed wyborem swojego pierwszego ekspresu. Prezentowany model to połączenie zaawansowanej technologii, funkcjonalności oraz nowoczesnego designu.Ekspres jest wyposażony w opatentowany system Thermoblock, który odpowiada za idealną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki. Funkcja wyboru mocy kawy (stadard/strong) pozwala na przygotowanie właśnie takiego napoju, na jaki mamy aktualnie ochotę. 3-poziomowa regulacja stopnia zmielenia ziaren zapewnia perfekcyjną jakość serwowanej kawy.Automatyczne programy oczyszczania oraz odkamieniania odpowiadają za oszczędność czasu oraz należyty stan urządzenia. Hermetyczny pojemnik na 500 g ziaren oraz pojemnik na wodę o objętości 1,6 l eliminują potrzebę uzupełniania ekspresu po każdym użyciu.Funkcje i benefityElegancki i stylowy design. Czarna obudowa nadaje ekspresowi niezwykłej klasy, co pozytywnie wpłynie na wystrój każdej kuchni.System grzewczy Thermoblock. Innowacyjny, kompaktowy system zapewnia idealną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki po uruchomieniu ekspresu.System filtracji wody Claris Aqua. Każda kropla wody, z której ekspres przygotowuje kawę, jest specjalnie filtrowana, co zapewnia jej nieskazitelną czystość. Dlatego też serwowane napoje mają idealny smak.Młynek z hermetycznym pojemnikiem na 500 g kawy. Młynek umożliwia przygotowanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren, a hermetyczny pojemnik na długo zachowuje jej smak i aromat. Duża objętość pojemnika eliminuje potrzebę jego częstego napełniania.Wyjmowany przezroczysty pojemnik na wodę o pojemności 1,6 l. Dzięki możliwości wyjmowania pojemnika, jego napełnianie bądź czyszczenie nie sprawia najmniejszego kłopotu. Duża objętość 1,6 litra pozwala na zaserwowanie kilku kaw przy jednorazowym napełnieniu pojemnika, dzięki czemu nawet podczas dużego przyjęcia twoi goście nie będą długo oczekiwali na swój napój.Wybór wielkości kawy. Funkcja umożliwia przyrządzenie kawy o objętości od 20 do 220 ml, co w jeszcze większym stopniu umożliwia otrzymanie właśnie takiego napoju, na jaki aktualnie mamy ochotę.Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania. Funkcja pozwala na utrzymanie ekspresu w czystości, co zapewnia oszczędność czasu, jak również pozwala zachować idealną jakość przygotowywanej kawy.Funkcja automatycznego wyłączania ekspresu. Dzięki tej funkcji, ekspres wyłącza się automatycznie tuż po przygotowaniu kawy, co wpłynie na oszczędność energii w twoim domu.

Parametry techniczne

 • Ciśnienie [b]: 15
 • Dozownik: Pojedynczy
 • Moc [W]: 1450
 • Filtr: Claris
 • Zastosowane technologie: Thermoblock
 • Sterowanie: Elektroniczne
 • Zastosowane zabezpieczenia: Automatyczne wyłączanie
 • Funkcje produktu: Wyjmowany zbiornik na wodę, Automatyczne wyłączanie, Regulacja mocy kawy, Automatyczne programy oczyszczania oraz odkamieniania, 3-poziomowa regulacja stopnia zmielenia ziaren
 • Komunikacja z użytkownikiem: Brak danych
 • Mielenie kawy: Tak
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 1.6
 • Rodzaj stosowanej kawy: Ziarnista
 • Spienianie mleka: Tak
 • Wrzątek: Nie
 • Wytwarzanie ciśnienia: System wysokociśnieniowy

Parametry fizyczne

 • Kolor: Czarny
 • Głębokość [mm]: 330
 • Szerokość [mm]: 245
 • Wysokość [mm]: 365

Wsparcie

 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
 • Kontakt z serwisem: Krups, Baza serwisowa - http://www.krups.com.pl/serwis/naprawa

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).