EKSPRES CIŚNIENIOWY DELONGHI ECAM 370.95.T

Nowy EKSPRES CIŚNIENIOWY DELONGHI ECAM 370.95.T Zobacz większe

3 230,00 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Ekspres do KawyDeLonghi ECAM 370.95 T Dinamica

Został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów. Prostotę obsługi zapewnia kolorowy i w pełni dotykowy wyświetlacz. Funkcja My/ Moja Kawa umożliwia personalizację każdego przepisu poprzez ustawienie jego mocy oraz proporcji kawy i mleka. Do parzenia perfekcyjnych kaw, ekspres wykorzystuje optymalne ciśnienie 19 barów, zapewniające bogaty i intensywny aromat naparu oraz w nowoczesny system grzewczy aż 2 Termobloków. Model Dinamica ECAM 370.95.T przygotuje automatycznie 11 rodzajów kaw: espresso, czarna kawa, kawa long, doppio+, cappuccino, cappuccino+, cappuccinomix, latte macchiato, caffelatte, flat white, espresso macchiato. Spienianie mleka: automatycznie, za pomocą karafki termicznej.

Został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów.

Prostotę obsługi zapewnia kolorowy i w pełni dotykowy wyświetlacz. Funkcja My/ Moja Kawa umożliwia personalizację każdego przepisu poprzez ustawienie jego mocy oraz proporcji kawy i mleka. Do parzenia perfekcyjnych kaw, ekspres wykorzystuje optymalne ciśnienie 19 barów, zapewniające bogaty i intensywny aromat naparu oraz w nowoczesny system grzewczy aż 2 Termobloków.

Model Dinamica ECAM 370.95.T przygotuje automatycznie 11 rodzajów kaw: espresso, czarna kawa, kawa long, doppio+, cappuccino, cappuccino+, cappuccinomix, latte macchiato, caffelatte, flat white, espresso macchiato.

Spienianie mleka: automatycznie, za pomocą karafki termicznej.

Specyfikacja

 • Rodzaje kaw, które ekspres przygotuje automatycznie: Espresso, czarna kawa, kawa long, doppio+, cappuccino, cappuccino+, cappuccinomix, latte macchiato, caffelatte, flat white, espresso macchiato
 • Rodzaje pozakwowych napojów, które ekspres przygotuje automatycznie: mleko spienione na gorąco
 • Spienianie mleka: automatyczne
 • System spieniania mleka: LatteCrema
 • Karafka na mleko: tak, termiczna
 • Automatyczne czyszczenie karafki na mleko
 • Wyświetlacz: TFT, kolorowy, dotykowy
 • Młynek stalowy z 13-stopniową regulacją
 • Bezprzewodowy system zaparzający
 • Podstawka na filiżanki
 • Rodzaje kaw możliwych do użycia: ziarnista, mielona
 • Ustawianie ilości kawy, ilości wody, temperatury wody
 • Ustawianie twardości wody
 • Wysokość regulacji adaptera 84-135 mm
 • Liczba Termobloków 2
 • Łączność Bluetooth
 • Aplikacja Bluetooth Coffee Link
 • Nominalne ciśnienie pompy wody 19 bar
 • Pojemność zbiornika na wodę 1,8 l
 • Pojemność zbiornika na ziarna 300 g
 • Automatyczne płukanie, odkamienianie
 • Możliwość instalacji filtra do wody
 • Program oszczędzania energii
 • Sygnalizacja konieczności uzupełnienia wody, odkamieniania
 • Wyjmowana tacka ociekowa
 • Wymiary: 24 x 43 x 35

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).