Ekspres DE LONGHI ECAM 23.460.B

Ekspres DE LONGHI ECAM 23.460.B Zobacz większe

2 469,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku!

Marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i niezawodności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu, ale przede wszystkim to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

Więcej szczegółów

Funkcje

Automatyczne przygotowanie

Caffe Latte, Cappuccino, Espresso

Funkcje dodatkowe 

Wyświetlacz LCD, Funkcja oszczędzania energii, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Podwójny dozownik, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Funkcja Moja Kawa, Funkcja Statystyki, System wysokociśnieniowy, Parzenie wstępne, Regulacja twardości wody, Podstawka na filiżanki, Automatyczne czyszczenie, Automatyczne włączanie/wyłączanie, 13 stopni mielenia kawy, Sygnał dzwiękowy, Automatyczne przygotowywanie Caffe latte, Cappuccino, Espresso

Sterowanie 

Elektroniczne

Parametry

Wyposażenie 

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Pojemnik na mleko

Kolor 

Czarny

Typ ekspresu 

Automatyczny

Rodzaj ekspresu 

Ciśnieniowy

Gwarancja 

24 miesiące

Fizyczne

Pojemność zbiornika na wodę [l] 

1.8

Pojemność zbiornika na kawę [g]

250

Wysokość [cm] 

34

Szerokość [cm] 

23.8

Głębokość [cm] 

43

Wskaźnik poziomu wody 

Tak Tak

Parzenie

Regulacja ilości zaparzanej kawy 

Tak Tak

Rodzaj kawy 

Mielona, Ziarnista

Regulacja mocy kawy 

Tak Tak

Spienianie mleka 

Tak Tak

Techniczne

Wbudowany młynek

Tak Tak

Zabezpieczenia 

Automatyczne wyłączanie

Ciśnienie [bar] 

15

Moc [W] 

1450

Filtr 

Do wody

2 innych produktów w tej samej kategorii: