Philips HX9362 Sonicare Diamond Clean Pink Różowa

Philips HX9362 Sonicare Diamond Clean Pink Różowa Zobacz większe

527,00 zł brutto


Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

NOWOŚĆ - WERSJA LIMITOWANA DLA NIEJ

Najnowsza odsłona kultowej szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Diamond Clean w różowej wersji! Łączy w sobie luksusowy wygląd z niezwykle kobiecym design. Szczoteczka sprosta oczekiwaniom każdej kobiety, stanowiąc idealny prezent dla najbliższej osoby. 

Funkcje i możliwości szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Diamond Clean:

Szczoteczka Philips Sonicare pomaga w osiągnięciu bieli zębów

Szczoteczka umożliwia najlepsze wybielanie zębów Philips Sonicare. Usuwa i zmniejsza przebarwienia z zębów.

Szczoteczka Philips Sonicare poprawia stan zdrowia dziąseł w 2 tygodnie

Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare zapewnia optymalne czyszczenie między zębami oraz wzdłuż linii dziąseł. Zapewnia lepsze czyszczenie między zębami i usuwa znacznie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.

Quadpacer - sygnalizator czasu mycia

• 30 sekundowy interwał pomaga w równomiernym umyciu całej jamy ustnej,

• 2-minutowy timer pomaga w utrzymaniu zalecanego przez dentystów czasu mycia zębów.

Zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego

Pozwala na usunięcie nawet 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna. Usuwa płytkę nazębną nawet z trudno dostępnych miejsc.

Tryb Sensitive dla wrażliwych zębów i dziąseł

Specjalny tryb Sensitive pozwala na delikatne, ale dokładne czyszczenie wrażliwych zębów i dziąseł.

Nowoczesny system ładowania: w szklance i etui podróżnym

• elegancka szklanka, która może służyć także do płukania ust,

• etui podróżne - pozwala na bezpieczne przewożenie szczoteczki oraz na podłączenie jej przez USB np do laptopa.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).