Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Czarna Etui

Nowy Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 Czarna Etui Zobacz większe

113,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Pro 750

Oral-B Pro 750 to szczoteczka elektryczna w kolorze biało-różowym. W trakcie wykonywania ruchów pulsacyjnych, model generuje do 20000 obrotów w ciągu minuty, w trybie oscylacyjnym liczba obrotów wynosi 8800. Dzięki specjalnej końcówce 3D White, urządzenie zapewnia także szczotkowanie zębów innowacyjną metodą 3D. Model posiada czujnik nacisku oraz funkcję Timera, co znacznie podnosi komfort użytkowania.

Oral-B Pro 750 to szczoteczka elektryczna, która zapewnia od 8800 obrotów w ciągu minuty, w trybie oscylacyjnym do nawet 20000 w czasie ruchów pulsacyjnych, zapewnia przy tym doskonałe rezultaty. Specjalna końcówka typu 3D White została przeznaczona do codziennego czyszczenia zębów. Posiada ona okrągłą główkę i rozmieszczone pod kątem włókna, co pozwala na jeszcze precyzyjniejsze szczotkowanie i usuwanie płytki nazębnej metodą 3D. Budowa urządzenia umożliwia stosowanie również innych rodzajów nakładek wyprodukowanych przez firmę Oral-B. Ergonomiczny kształt antypoślizgowego uchwytu sprawia, że model pewnie leży w dłoni podczas użytkowania. Szczoteczka została wyposażona także w nowoczesny czujnik nacisku, który chroni przed naruszeniem dziąseł w czasie zbyt intensywnego mycia uzębienia. Dzięki zastosowanej funkcji Timera, sprzęt może sygnalizować użytkownikowi, gdy upłynie 30 sekund lub 2 minuty szczotkowania. O konieczności podłączenia do zasilania powiadamia widoczny wskaźnik poziomu naładowania akumulatora. Dodatkowe wyposażenie modelu stanowi etui podróżne oraz ładowarka. Produkt posiada 2-letnią gwarancję producenta.

Okrągła główka czyści lepiej*

Okrągła główka szczoteczki Oral-B otacza każdy ząb, zapewniając zdrowsze dziąsła oraz lepsze efekty mycia zębów.

* w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną

Szczotkowanie z zegarkiem w ręku

Wbudowany timer pomaga zachować zalecany przez dentystów, 2-minutowy czas mycia zębów.

Do dwóch tygodni pracy po jednym ładowaniu

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction wyposażona jest w najnowocześniejszą baterię, która zapewnia do dwóch tygodni regularnego używania. Dzięki temu ładowarka stanie się zbędnym elementem wakacyjnego bagażu.

Końcówki szczoteczek zaprojektowane we współpracy z dentystami

Wymienne końcówki Oral-B idealnie pasują do Twojego modelu szczoteczki. Każda końcówka stworzona została z myślą o konkretnych efektach: okrągłe zakończenie włosia do delikatnej pielęgnacji dziąseł, zagięte włosie, aby wspomóc oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, oraz niezwykle cienkie włókna zapewniające delikatne oczyszczanie.

Najczęściej polecana przez dentystów*

Szczoteczki Oral-B nie tylko powstają we współpracy z dentystami, ale są również najczęściej polecanymi szczoteczkami do zębów przez dentystów na całym świecie. Odkryj nowy poziom higieny jamy ustnej z Oral-B.

* na podstawie badań z 2014 r. przeprowadzanych regularnie na zlecenie P&G na reprezentacyjnej grupie dentystów z całego świata

Cechy produktu:

 • szczoteczka: elektryczna
 • rodzaj obrotów: oscylacyjne, pulsacyjne, 3D
 • 20000 obrotów na minutę
 • zasilanie akumulatorowe
 • czasomierz: co 2 minuty; co 30 sekund
 • ilość końcówek: 1
 • rodzaj końcówek: 1x 3D White
 • wskaźnik ładowania
 • wskaźnik poziomu naładowania
 • timer
 • tryby pracy: czyszczenie codzienne
 • dodatkowe akcesoria: 1x etui podróżne; 1x ładowarka

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).