Szczoteczka Philips Sonicare HX6762/43 Różowa

Szczoteczka Philips Sonicare HX6762/43 Różowa Zobacz większe

239,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Philips Sonicare HX6762/43

 • Szczoteczka elektryczna
 • Technologia soniczna
 • Wskaźnik poziomu naładowania
 • Timer
 • Program łatwego startu
 • Tryb czyszczenia
 • Tryb wybielania
 • Kompatybilna ze wszystki końcówkami sonicare

Bielsze, zdrowsze zęby

Każdy z nas uwielbia jasny, biały uśmiech. Spraw, aby naturalna biel Twoich zębów lśniła pełnym blaskiem. Dowiedziono, że dzięki trybowi czyszczenia i wybielania szczoteczka soniczna Sonicare HealthyWhite usuwa codzienne przebarwienia w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Dynamiczny sposób czyszczenia Sonicare

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł. Specjalnie wygięta szyjka główki szczoteczki ułatwia dotarcie do tylnych zębów i usuwanie płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc.

Naturalnie bielsze zęby

Dowiedziono, że dynamiczny sposób czyszczenia, jaki zapewnia szczoteczka Philips Sonicare HX6762/43, a także bezpośredni kontakt z większą powierzchnią każdego zęba usuwa codzienne przebarwienia, aby zęby były naturalnie bielsze. Szczoteczek Philips Sonicare można bezpiecznie używać na aparatach ortodontycznych (główki szczoteczki szybciej się wtedy zużywają), wypełnieniach, koronach i lakierze oraz przy odsłoniętych szyjkach zębowych.

Spersonalizowane sposoby czyszczenia

Program łatwego startu pomaga przyzwyczaić się do korzystania ze szczoteczki Sonicare - delikatnie zwiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby użytkownik mógł oswoić się ze sposobem działania elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare. Szczoteczka Philips Sonicare HX6762/43 posiada tryb czyszczenia i wybielania: 2 minuty trybu czyszczenia oraz dodatkowe 30 sekund trybu wybielania, który jest przeznaczony do czyszczenia widocznych przednich zębów pozwala usunąć codzienne przebarwienia z kawy, herbaty, tytoniu i czerwonego wina. Twoje zęby staną się bielsze o 2 odcienie w ciągu zaledwie 2 tygodni. Standardowy tryb 2-minutowy zapewnia wyjątkową czystość każdego dnia, wspomaga zabiegi wybielania.

Zegar okresowy Quadpacer

Wbudowany w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 2-minutowy automatyczny zegar ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów. Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona.

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Szczoteczka soniczna
 • Rodzaj ruchu: Soniczny
 • Tryby pracy: Codzienne czyszczenie; Wybielanie
 • Wskaźnik naładowania baterii: Tak
 • Przeznaczenie: Dla dorosłych
 • Dodatkowe funkcje: Smarttimer; Quadpacer; Wskaźnik poziomu naładowania
 • Dodatkowe informacje: Kompatybilne ze wszystkimi końcówkami sonicare; Program łatwego startu; Uniwersalne napięcie; Usuwa do 90% przebarwień; Wybiela zęby nawet o 2 odcienie
 • Ilość końcówek: 2
 • Dołączone akcesoria: 1 końcówka DiamondClean; 1 końcówka ProResults standardowa; Ładowarka
 • Kolor: Różowy

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).