2x Szczoteczka Soniczna Philips HX6762/35 Zestaw

2x Szczoteczka Soniczna Philips HX6762/35 Zestaw Zobacz większe

Darmowa wysyłka

349,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

2x Szczoteczka Soniczna Philips HX6762/35 Zestaw

Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips HX6762/35 jest dobrym wyborem?

 • 2 różne tryby czyszczenia pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania. Tryb Clean, uruchamia standardowe, precyzyjne czyszczenie zębów. Tryb WHITE - wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru.
 • Profesjonalny timer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo, co 30 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby i perfekcyjnie zadbasz o ich zdrowie.
 • Bielsze zęby w 7 dni - Efekt widoczny już po tygodniu używania! Szczoteczka Philips Sonicare HealthyWhite jest w stanie usunąć nawet 100% więcej przebarwień, niż szczoteczka manualna. Ciesz się bielszym uśmiechem już po kilku dniach używania!
 • Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób dokładnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.
 • Dołączone końcówki Diamond Clean, dzięki włóknom o różnych długościach, pomogą Ci dostać się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej. W ten sposób w trakcie szczotkowania skuteczniej pozbędziesz się wszystkich zarazków i drobinek.
 • Zastanawiasz się czy szczoteczka Philips Sonicare jest odpowiednia dla Ciebie i sprawdzi się? Dzięki wbudowanemu programowi łatwego startu, zaprzyjaźnisz się z nią z niespotykaną łatwością. Szczoteczka delikatnie zwiększa moc szczotkowania przez pierwsze 14 użyć, co szybko i przyjemne wprowadzi Cię w nowy i lepszy sposób pielęgnacji jamy ustnej.
 • Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 3 tygodnie bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej podstawce, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.
 • Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!
 • W skład zestawu wchodzą: 2 szczoteczki soniczne HX6762 z wbudowanymi akumulatorami, podstawka do ładowania, 2 oryginalne końcówki Diamond Clean dołączone przez producenta, oryginalne opakowanie, instrukcja obsługi oraz dowód zakupu.
 • Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

Dzięki dołączonym do zestawu oryginalnym końcówkom Diamond Clean, precyzyjnie pozbędziesz się wszelkich zarazków i płytki nazębnej.

Specjalny kształt, w jaki zostały ułożone włókna oraz specjalne ich przycięcie sprawia, że szczoteczka idealnie dopasowuje się do kształtu Twoich zębówDzięki włóknom o różnych długościach, dostaniesz się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej.

Bielsze zęby w 7 dni!

Szczoteczka Philips Sonicare HealthyWhite jest nawet o 100% skuteczniejsza w usuwaniu przebarwień, niż szczoteczka manualna. Pierwsze efekty wybielania zobaczysz już po tygodniu używania szczoteczki!

2 różne tryby czyszczenia pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania.

 1. Tryb Clean- uruchamia standardowe czyszczenie zębów, za pomocą drgań pulsacyjnych.
 2. Tryb WHITE - profesjonalny program o dużej częstotliwości drgań, wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru. Pierwsze efekty zauważysz już po 7 dniach szczotkowania!

Automatyczny Timer

Zastanawiasz się czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo i równomiernie? Już nie musisz! Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania oraz co 30 sekund, da Ci znać, by zmienić stronę. Nie za długo, nie za krótko - wtedy efekty szczotkowania będą najlepsze!

Nawet 3 tygodnie bez ładowania!

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 21 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie).Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Idealny dla par

Elegancka stylistyka i dwa kolory sprawiają, że nasz zestaw będzie idealnym rozwiązaniem dla par. Świetnie sprawdzi się też jako prezent dla bliskich!

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).