SZCZOTECZKA PHILIPS HX9332/04 SONICARE DIAMOND

Nowy SZCZOTECZKA PHILIPS HX9332/04 SONICARE DIAMOND Zobacz większe

Darmowa wysyłka

584,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SZCZOTECZKA PHILIPS HX9332/04 SONICARE DIAMOND

 • Szczoteczka elektryczna
 • Technologia soniczna
 • Asystent czasu szczotkowania
 • Zasilanie akumulatorowe
 • Wskaźnik poziomu naładowania
 • Kompatybilna ze wszystkimi końcówkami Sonicare
 • Skuteczne usuwanie płytki nazębnej
 • 5 trybów czyszczenia
 • Szklanka do ładowania
 • 2 końcówki w zestawie
 • Ładowarka podróżna USB

Bielsze, zdrowsze zęby przez całe życie

Szczoteczka Philips Sonicare zapewnia ponad 2 razy lepszy efekt wybielenia zębów już po pierwszym tygodniu stosowania niż szczoteczka manualna. Eliminuje do 100% więcej przebarwień, dzięki czemu zęby są bielsze już po tygodniu użytkowania. Ponadto elektryczna szczoteczka Philips Sonicare o najwyższej skuteczności wybielania i najbardziej eleganckim wyglądzie usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką. Zamień swoją szczoteczkę na Sonicare.

Potwierdzona poprawa zdrowia jamy ustnej

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare zapewnia nienaganne czyszczenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł, polepszając kondycję dziąseł w zaledwie 2 tygodnie. Szczoteczka Philips Sonicare to pewność najlepszych efektów wybielania zębów - pomaga zmniejszać lub nawet całkowicie usuwać przebarwienia na zębach, aby uśmiech był bardziej lśniący.

Doskonałe czyszczenie

DiamondClean, najlepsza wybielająca główka szczoteczki Philips Sonicare, posiada włosie w kształcie rombu, które efektywnie, a jednocześnie subtelnie usuwa przebarwienia i płytkę nazębną. Nadzwyczajny, dynamiczny sposób czyszczenia z pomocą nawet 62 tys. ruchów szczotkujących na minutę pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł usuwając tym samym zabrudzenia z kawy, herbaty, czerwonego wina i tytoniu w ciągu zaledwie 1 tygodnia.

5 trybów czyszczenia

Szczoteczka Philips Sonicare posiada pięć trybów ułatwiających efektywniejsze dbanie o higienę jamy ustnej: - tryb czyszczenia, który zapewnia wyjątkową codzienną czystość, - tryb wybielania wspomagąjący usuwanie przebarwień, - tryb polerowania, dzięki któremu Twoje zęby będą jaśniejsze i gładsze, - tryb ochrony dziąseł poprzez delikatny masaż oraz tryb łagodnego czyszczenia umożliwiający łagodne oraz dokładne czyszczenie wrażliwych dziąseł i zębów.

Zegar okresowy Quadpacer

Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona. Wbudowany w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 2-minutowy automatyczny zegar ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów.

Podwójny system ładowania

Aby naładować elektryczną szczoteczkę Philips Sonicare, wystarczy umieścić ją w szklance. Szklanka może też służyć do płukania zębów po szczotkowaniu. Etui podróżne do ładowania można podłączyć do komputera przez złącze USB lub skorzystać z gniazdka elektrycznego. Dzięki niemu można zawsze zabrać swoją szczoteczkę DiamondClean w dowolne miejsce. W pełni naładowany akumulator wystarcza na 3 tygodnie pracy, więc nie musisz się martwić jeśli zapomnisz zabrać ze sobą akcesoria do ładowania w podróż.

Łatwa obsługa

Dzięki wskaźnikowi naładowania szczoteczka informuje o konieczności uzupełnienia mocy w akumulatorze. Dzięki przemyślanej i ergonomicznej konstrukcji wymiana głowek jest niezwykle prosta, a korzystanie ze szczoteczki to czysta przyjemność. Podświetlany wyświetlacz wskazuje aktualnie wybrany tryb czyszczenia, aby umożliwić precyzyjne dobranie parametrów szczoteczki do własnych preferencji.

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Szczoteczka soniczna
 • Rodzaj ruchu: Soniczny
 • Tryby pracy: Codzienne czyszczenie; Delikatne czyszczenie; Masaż dziąseł; Polerowanie; Wybielanie
 • Wskaźnik naładowania baterii: Tak
 • Przeznaczenie: Dla dorosłych
 • Dodatkowe funkcje: Smarttimer; Timer; Quadpacer; Wskaźnik poziomu naładowania
 • Dodatkowe informacje: Ergonomiczny uchwyt; Kompatybilne ze wszystkimi końcówkami sonicare; Pomaga poprawić zdrowie dziąseł; Rodzaj zasilania: akumulatorowe; Uniwersalne napięcie; Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej; Wyświetlacz
 • Ilość końcówek: 2
 • Dołączone akcesoria: 1 uchwyt DiamondClean; 2 końcówki DiamondClean; Ładowarka podróżna USB Sonicare; Szklanka Sonicare
 • Kolor: Biały

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).