Szczoteczka Elektryczna Oral-B PRO 500 CrossAction

Nowy Szczoteczka Elektryczna Oral-B PRO 500 CrossAction Zobacz większe

99,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Professional Care 500

Oral-B Professional Care 500 to intuicyjna w użyciu szczoteczka elektryczna, z technologią 3D, wykorzystującą 20000 pulsacyjnych i 7600 oscylacyjnych obrotów na minutę dla doskonałego usuwania osadu i płytki nazębnej. Urządzenie zostało wyposażone w wskaźnik ładowania, wygodny czasomierz i antypoślizgowy uchwyt

Cechy produktu:

 • szczoteczka oscylacyjno-rotacyjna
 • 20000 pulsacyjnych obrotów na minutę
 • 7600 oscylacyjnych obrotów na minutę
 • zasilanie akumulatorowe
 • wskaźnik ładowania
 • czasomierz: 30 sekund lub 120 sekund
 • antypoślizgowy uchwyt
 • dodatkowe akcesoria: końcówka Precision Clean, ładowarka, akumulator

Oral-B Professional Care 500 intuicyjna w użyciu szczoteczka do zębów, wyposażona w innowacyjną technologię 3D, wykorzystującą 20000 pulsacyjnych i 7600 oscylacyjnych obrotów na minutę, co zapewnia doskonałe rezultaty usuwania osadu i płytki nazębnej. Szczoteczka jest zasilana za pomocą wbudowanego, wydajnego akumulatora, który nie wymaga ładowania nawet do 7 dni przy szczotkowaniu dwa razy dziennie przez dwie minuty. Atutem urządzenie jest zastosowanie wygodnego antypoślizgowego uchwytu zwiększającego komfort trzymania urządzenia oraz czasomierza, dzięki któremu możesz kontrolować czas mycia zębów z zakresie 30 lub 120 sekund. W zestawie z urządzeniem znajdują się końcówka Precision Clean, ładowarka i akumulator.

Bielsze zęby już od pierwszego dnia

Już od pierwszego dnia dba o bielszy uśmiech dzięki nakładce polerującej, która rozprowadza pastę w miejscach, gdzie konieczne jest usuwanie przebarwień.

Okrągła główka czyści lepiej*

Okrągła główka szczoteczki Oral-B otacza każdy ząb, zapewniając zdrowsze dziąsła oraz lepsze efekty mycia zębów.

*w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).