Asystent Amazon Echo Dot 2 gen Bluetooth WiFi

Asystent Amazon Echo Dot 2 gen Bluetooth WiFi Zobacz większe

179,99 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

ZESTAW ZAWIERA:

 • Amazon Echo Dot Gen 2
 • Paragon lub F.VAT.
 • Gwarancja 12 miesięcy realizowana przez nasza firmę

Więcej szczegółów

Opis

                                                                                                         Amazon Echo Dot 2

 

                                                                                          Głośnik Amazon Echo Dot 2 generacja

                                                                                      

                                                                 Doskonały produkt w rewelacyjnej cenie!Najważniejsze cechy produktu:

 • Innowacyjne urządzenie głośnomówiące sterowane głosem
 • Wykorzystuje Alexa do odtwarzania muzyki, sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi, wykonywania połączeń, wysyłania i odbierania wiadomości i nie tylko!
 • Łączy się z głośnikami lub słuchawkami przez Bluetooth lub kabel stereo 3,5 mm
 • Kontroluje światła, wentylatory, wyłączniki, termostaty, bramy garażowe, zraszacze, zamki i inne kompatybilne urządzenia
 • Słyszy cię z pokoju za pomocą 7 mikrofonów dalekiego pola
 • Zawiera wbudowany głośnik
 • Uczy się i aktualizuje na bieżąco, więc zawsze zapewnia dostęp do najnowszych funkcji

Amazon Echo jest niesamowitym asystentem głosowym, który jest zawsze gotowy do pomocy.

Wszyscy słyszeli o Alexa - jest przyjazna, zabawna i niewiarygodnie pomocna, dostarcza najnowsze wiadomości, graj muzykę, którą kochasz, prognozuje pogodę i pozwalając kontrolować oświetlenie i ogrzewanie - wszystko tylko swoim głosem! Być może chcesz usłyszeć przepis podczas gotowania lub dowiedzieć się, jaki ruch jest na drodze. Być może potrzebujesz ustawić alarm lub chcesz wiedzieć więcej o nowościach w Twoim regionie. Być może czujesz się smutny i chcesz zamówić danie na wynos lub musisz dostosować system ogrzewania z funkcją WiFi. Alexa może nawet powiedzieć żart.

                                                                                                       Amazon Echo Dot 2

Powitaj przyszłość w swoim domu. Poznaj inteligentny odtwarzacz Amazon Echo Dot 2. To niewielkich rozmiarów urządzenie jest wielkie możliwościami. Echo Dot 2 został wyposażony w wyjście liniowe, które pozwala podłączyć dodatkowy głośnik czy nawet całe kino domowe. Echo Dot 2 to także bezprzewodowe działanie dzięki technologii Bluetooth oraz Wi-Fi. Echo Dot 2 łączy się z usługą Alexa Voice i może być sterowany głosem. Dzięki temu Alexa może wykonywać i odbierać połączenia, a także odtwarzać muzykę i dostarczać informacje czy wyniki sportowe. Echo Dot 2 słyszy Cię z drugiego końca pokoju, nawet podczas odtwarzania muzyki. Jeśli chcesz użyć Echo Dot 2, po prostu powiedz słowo "Alexa", a Dot 2 natychmiast zareaguje.

Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę

Co jeszcze potrafi Echo Dot 2? Jak na asystenta przystało, Amazon Echo Dot 2 może odtwarzać muzykę, którą mu zlecimy. Wywołaj zapisane w Amazon Prime Music, Spotify i innych serwisach playlisty, ale też konkretnych wykonawców i gatunki i ciesz się swoją ulubioną muzyką. Echo Dot czyta też książki z biblioteczki Kindle, a także potrafi odtwarzać zakupione na Amazonie audiobooki. Zamów pizzę lub przejazd Uber'em - to takie proste.

                                                                                                             Specyfikacja

 • Nazwa produktu Amazon Echo Dot 2 gen.
 • Zastosowanie Asystent głosowy
 • Waga 163 g
 • Wymiary 32 mm x 84 mm x 84 mm
 • Kolor Czarny
 • Dołączone akcesoria Ładowarka US, przejściówka na EU
 • Cechy dodatkowe Amazon Echo Dot to urządzenie głośnomówiące, sterowane głosem, które wykorzystuje Alexa do odtwarzania muzyki, sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi, dostarczania informacji, czytania wiadomości, ustawiania alarmów
 • Łączy się z głośnikami lub słuchawkami przez Bluetooth lub kabel stereo stereo 3,5 mm, aby odtwarzać muzykę z Amazon Music, Spotify i TuneIn
 • Kontroluje światła, przełączniki, termostaty i inne kompatybilne urządzenia z WeMo, Philips Hue, Hive, Netatmo, Nest, tado ° i inne
 • Posłuchaj z pokoju za pomocą 7 mikrofonów do sprawnego sterowania głosem w terenie, nawet w hałaśliwym otoczeniu lub podczas odtwarzania muzyki
 • Zawiera wbudowany głośnik, dzięki czemu może pracować samodzielnie jako inteligentny budzik w sypialni, asystent w kuchni lub gdziekolwiek chcesz mieć sterowane głosem urządzenie
 • Zawsze coraz inteligentniej - Alexa aktualizuje się automatycznie przez chmury i stale uczę się, dodając nowe funkcje i umiejętności
 • Alexa aktualnie obsługiwana jest w języku angielskim lub niemieckim
 • Gwarancja 24 miesiące

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).