Asystent AMAZON ECHO DOT 2gen Głośnik Bluetooth

Nowy Asystent AMAZON ECHO DOT 2gen Głośnik Bluetooth Zobacz większe

209,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Produkt jest NOWY.

Zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi.

Produkt jest objęty gwarancją producenta przez 24 miesiące od momentu zakupu.

Wersja europejska, ładowarka z europejskim gniazdkiem.

ZESTAW:

 • Amazon Echo Dot 2 Gen.
 • zasilacz z kablem
 • opakowanie oryginalne
 • instrukcja obsługi
 • dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT 23%*)

*Proszę podawać wszystkie dane firmy do faktury.

Asystent głosowy

Powitaj przyszłość w swoim domu. Poznaj inteligentny odtwarzacz Amazon Echo Dot 2. To niewielkich rozmiarów urządzenie jest wielkie możliwościami. Echo Dot 2 został wyposażony w wyjście liniowe, które pozwala podłączyć dodatkowy głośnik czy nawet całe kino domowe. Echo Dot 2 to także bezprzewodowe działanie dzięki technologii Bluetooth oraz Wi-Fi.

Echo Dot 2 łączy się z usługą Alexa Voice i może być sterowany głosem. Dzięki temu Alexa może wykonywać i odbierać połączenia, a także odtwarzać muzykę i dostarczać informacje czy wyniki sportowe. Echo Dot 2 słyszy Cię z drugiego końca pokoju, nawet podczas odtwarzania muzyki. Jeśli chcesz użyć Echo Dot 2, po prostu powiedz słowo "Alexa", a Dot 2 natychmiast zareaguje.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher