Oryginalny Głośnik przenośny bluetooth JBL GO 24H!! STAN !!

Oryginalny Głośnik przenośny bluetooth JBL GO 24H!! STAN !! Zobacz większe

94,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

Oryginalny Głośnik przenośny bluetooth JBL GO 24H

 • Głośnik bezprzewodowy bluetooth renomowanej marki JBL GO
 • Moc wyjściowa 3W
 • Wbudowany akumulator zapewnia do 5h pracy bez przerwy
 • Dynamiczne pasmo przenoszenia: 180 Hz–20 kHz
 • Przetwornik dynamiczny 1 x 40 mm
 • Wbudowany mikrofon: Tak
 • Złącze: Wtyk 3,5 mm
 • Czas ładowania 1,5 godz.
 • Wymiary: 68 x 82 x 31mm
 • Waga ok 130 g
 • Kolor Czarny
 • Produkt Nowy - oryginalnie zapakowany z polskiej dystrybucji
 • Gwarancja 12 miesiące

JBL Pure Bass - zapewnia imponujący dźwięk

Głośnik wyposażony w technologią PureBass, która oferuje najlepszą jakość dźwięku bez zniekształceń i zakłóceń. Głośnik zapewnia Ci bas, który jest głęboki i potężny a dodatkowo cechują się naturalnym, doskonale zrównoważonym dźwiękiem, prezentując krystaliczną czystość i niesamowitą dokładność muzyki.

Komfortowe prowadzenie rozmów - Wbudowany mikrofon

JBL GO posiada wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia wysoką jakość dźwięku twoim rozmówcom bez zbędnych szumów. Wbudowane przyciski kontrolne umożliwiają szybkie odebranie połączenia bez konieczności szukania telefonu. Funkcja ta zapewnia maksymalny komfort i wygodę i pozwala prowadzić długie rozmowy bez konieczności trzymania telefonu przy uchu. 

Lekkie i wygodne

Najwyższa jakość użytych materiałów sprawia, że głośniki JBL GO są niezwykle lekkie, wygodnie a wytrzymała konstrukcja sprawia, że posłużą Ci przez długie lata.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).