PHILIPS POWERTOUCH PT860/16 NAJTANIEJ!! HIT!! PROMOCJA!!

PHILIPS POWERTOUCH PT860/16 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

259,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

PHILIPS POWERTOUCH PT860/16

Więcej szczegółów

Opis produktu

Golarka Philips PT860/16

PT-860

 

Golarka Philips PT 860/16. Chwytanie większej ilości włosów, sprawi,że nabierzesz energii o poranku. Teraz jedno ładowanie wystarcza na dłużej, a dzięki głowicom z możliwością mycia i ostrzom DualPrecision golenie jest delikatniejsze. Golarka Power Touch Plus to najszybszy sposób na poranne golenie. Idealnie nadaje się do przycinania bokobrodów i wąsów. Ostrza Super Lift & Cut unoszą włoski, co zapewnia dokładniejsze golenie. Głowice obracają się i zginają, dopasowując się do kształtu twarzy, co zwiększa wygodę podczas golenia. Flex & Float dostosowuje się do twarzy i szyi. Ponad 50 minut działania po 1 godzinie ładowania. Golarkę wystarczy opłukać. Urządzenie może pracować na zasilaniu sieciowym i akumulatorowym.Wyświetlacz diodowy.

Charakterystyka urządzenia:

Najszybszy sposób na poranne golenie

PT-860

 

Ponad 50 minut działania po 1 godzinie ładowania

 

 

 

 

pt-860-philips

 

Golarkę wystarczy opłukać

Głowice obracają się i zginają, dopasowując się do kształtu twarzy, co zwiększa    wygodę podczas golenia

Flex & Float dostosowuje się do twarzy i szyi

Głowice DualPrecision golą długie włosy i krótki zarost

Idealnie nadaje się do przycinania bokobrodów i wąsów

PARAMETRY TECHNICZNE:
Rodzaj produktu:
Golarka męska
Kolor:
Srebrny
Biało-niebieski
Zasilanie:
akumulatorowo-sieciowe
Czas pracy bezprzewodowej [min]:
50
Czas ładowania [min]:
60
Czyszczenie elementu golącego:
Pod bieżącą wodą
Szczoteczką
Rodzaj systemu golącego:
3 ruchome głowice
Sposób golenia:
Na sucho
System golący:
Głowicowy
Szybkie ładowanie:
3 min.
Zastosowane technologie:
DualPrecision
Super Lift and Cut
Wyposażenie:
Nasadka zabezpieczająca
Szczoteczka do czyszczenia
POZOSTAŁE PARAMETRY
Stan:
Nowy
Kółka w tylnych nóżkach:
24 miesiące

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).