Golarka BRAUN 5050CC Baza Czyszcząca +3wkłady CCR !!! NOWOŚĆ, 24 MIESIĄCE GWARANCJA !!! SZYBKA WYSYŁKA !!!

Golarka Braun series 5 5050 cc + prezent CCR2 Zobacz większe

449,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Golarka Braun Series 5 5090cc + 3 wkłady czyszczące

Maksymalna wydajność. Doskonały komfort dla skóry. Nawet w trudno dostępnych miejscach.

Nowe golarki Series 5 oferują wyjątkowe połączenie siły i precyzji, zapewniając niezrównaną wydajność przy pełnym komforcie dla skóry.

Nowa technologia Flex Motion Tec zapewnia dużo lepszy kontakt ze skórą w trudno dostępnych miejscach, umożliwiając skuteczne golenie bez nacisku na skórę,zaś funkcja Power Drive oferuje 20% więcej mocy silnika niż do tej pory, dzięki czemu golarka może pracować z dużą prędkością nawet podczas golenia gęstego zarostu.

Wszystkie golarki Series 5 produkowane są w Niemczech, łączą zaawansowaną technologię ze słynnym wzornictwem marki Braun i spełniają najwyższe normy jakości marki Braun.

Dodatkowo Braun oferuje swoim klientom wygodę, jaką zapewnia jedyna na świecie czteroczynnościowa stacja czyszcząco-ładująca, która działa na bazie alkoholu.Stacja ta za naciśnięciem przycisku czyści, ładuje i smaruje golarkę oraz wybiera program czyszczenia, dzięki czemu urządzenie codziennie działa jak nowe.

Nowa technologia Flex Motion Tec

Umożliwia skuteczne golenie przy mniejszym nacisku na skórę, co zmniejsza podrażnienia skóry.

System Micro Motion

Indywidualne zawieszenie wszystkich elementów tnących reaguje nawet na najmniejszą zmianę konturu i automatycznie steruje systemem MacroMotion.

Opatentowany system Ultra Active Lift 

Skutecznie wychwytuje trudno dostępne włosy, szczególnie na szyi i podbródku. Wyjątkowy system obrotowych noży tnących unosi i ścina płasko leżące włosy przy mniejszej liczbie pociągnięć. Obrotowa głowica goląca odchylająca się o 40° bez trudu porusza się wzdłuż większych konturów, zapewniając maksymalny kontakt ze skórą.  

Ostrze Cross Hair 

Zapewnia wyjątkową dokładność i trwałość golenia. Wychwytuje uparte włosy rosnące w różnych kierunkach i radzi sobie nawet z najkrótszym zarostem.   

Nowa funkcja Power Drive 

Umożliwia szybkie golenie nawet gęstego zarostu. 20% więcej mocy silnika niż do tej pory zapewnia wystarczający moment obrotowy w każdych warunkach.

Nowa, inteligentna stacja czyszcząco-ładująca 

Nowe golarki Series 5 wyposażono w jedyną na świecie czteroczynnościową stację czyszcząco-ładującą, która działa na bazie alkoholu:stacja ta za naciśnięciem przycisku czyści, ładuje i smaruje golarkę oraz wybiera program czyszczenia, dzięki czemu urządzenie codziennie działa jak nowe.

1. Smarowanie po każdym czyszczeniu zapewnia skuteczność golenia na dłużej.

2. Czyszczenie jest dużo bardziej higieniczne niż w przypadku mycia pod bieżącą wodą. Zauważalny wzrost komfortu dla skóry.

3. Stałe ładowanie do maksymalnej mocy baterii.

4. Inteligentny wybór programów czyszczenia zapewnia oszczędne zużycie płynu.

Stacje czyszczące są wynalazkiem marki Braun, która ma 10 lat doświadczenia w tej dziedzinie.Dlatego też Braun jest jedyną marką stosującą płyn do czyszczenia na bazie alkoholu, który przy każdym czyszczeniu eliminuje 99,999% wszystkich zarazków i bakterii.Ponieważ regularne czyszczenie zapewnia optymalną higienę, codziennie masz wrażenie, że używasz tej golarki po raz pierwszy.Przy stosowaniu procedury czyszczenia dwa razy w tygodniu wkład czyszczący będzie trzeba wymienić dopiero po 2-3 miesiącach, a golarka będzie codziennie działać jak nowa.

W zestawie:

- Golarka 5 5050CC

- Stacja czyszcząca

- Płyn czyszczący 3 szt

- Etui sakiewka

- Zasilacz

- Szczoteczka

- Instrukcja

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).