Golarka Trójfazowa Braun Seria 5 5090 CC HIT ! NA STANIE !! 24H WYSYŁKA !!!

Golarka Trójfazowa Braun Seria 5 5090 CC HIT ! NA STANIE !! 24H WYSYŁKA !!! Zobacz większe

524,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Maksymalna wydajność. Doskonały komfort dla skóry.

Golarki Series 5 oferują wyjątkowe połączenie siły i precyzji, zapewniając niezrównaną wydajność przy pełnym komforcie dla skóry. Nowa technologia FlexMotion Tec zapewnia dużo lepszy kontakt ze skórą w trudno dostępnych miejscach, umożliwiając skuteczne golenie bez nacisku na skórę, zaś funkcja PowerDrive oferuje 20% więcej mocy silnika niż do tej pory, dzięki czemu golarka może pracować z dużą prędkością nawet podczas golenia gęstego zarostu. Wszystkie golarki Series 5 produkowane są w Niemczech, łączą zaawansowaną technologię ze słynnym wzornictwem marki Braun i spełniają najwyższe normy jakości marki Braun.

G0i9h7q2L0g0f1Q4w988n644s649o5E3
6997G572i0d0E10459I8U6S4X7x0W7f8

Nowa automatyczna baza czyszcząco -ładująca

Golarki Series 5 są wyposażone w jedyną na świecie 3-funkcyjną bazę czyszcząco-ładującą z wkładem alkoholowym, która: czyści, ładuje, smaruje za nasiśnięciem jednego guzika – dzięki czemu golarka jest jak nowa każdego dnia. 
- Smaruje przy każdym czyszczeniu, dzięki czemu golarka na dłużej zachowuje skuteczność golenia. 
- Czyści znacznie higieniczniej niż woda z kranu, co zapewnia skórze większy komfort. 
- Cały czas ładuje baterię do pełnej mocy.

Specyfikacja - trójfazowa Braun Seria 5 5090 CC
Rodzaj zasilania Akumulatorowo - sieciowe
Możliwość pracy na mokro Nie
System tnący Trójfazowy
Kolor główny Czarny
Kolor Czarno-czerwony
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe informacje Możliwość mycia głowicy pod wodą, Ruchoma głowica, Wskaźnik poziomu naładowania
Dołączone akcesoria Baza czyszcząco-ładująca, Etui, Pędzelek, Trymer, Wkład czyszczący, Zasilacz

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).