TRYMER DO BRODY i ZAROSTU BRAUN BT3040 + Gillette

Nowy TRYMER DO BRODY i ZAROSTU BRAUN BT3040 + Gillette Zobacz większe

114,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

TRYMER DO BRODY i ZAROSTU BRAUN BT3040 + Gillette

Trymer Braun BT3040 to doskonałe urządzenie do precyzyjnej i zdecydowanej stylizacji zarostu na twarzy. Przycinaj, gól i modeluj kontury zarostu, aby stworzyć swój własny styl. Precyzyjna podziałka obejmująca 39 ustawień długości zapewnia pełną kontrolę nad Twoim wyglądem.

Uzyskaj podstawy wspaniałego wyglądu - dokładną długość, precyzyjne kontury i równomierne przycinanie - z trymerem Braun. Chcesz osiągnąć stylowy zarost, przyciąć jego krawędzie, a może zatrzymać długą brodę? Dwie zdejmowane nasadki do przycinania oferują 39 ustawień długości w zakresie od 1 do 20 mm. Wraz z precyzyjną podziałką obejmującą ustawienia długości w odstępach co 0,5 mm trymer do zarostu Braun zapewnia wyjątkową kontrolę i precyzję.

Trymer BRAUN posiada dwa zamocowane grzebyki 1 i 2 mm oraz grzebyk do krótkiego zarostu (1-10 mm) pomagają równo przycinać kilkudniowy zarost oraz krótką i średnią brodę, zapewniając lepszą stylizację.

Grzebyk do dłuższego zarostu (11-20 mm) zapewnia więcej możliwości utrzymania dłuższego zarostu. W dodatku możesz użyć go jako maszynki do strzyżenia włosów pokazując wspaniałą brodę.

BT 3040 posiada ostrza tak ostre, że nawet grube włosy dają się bezproblemowo przycinać. Dzięki nim możesz osiągnąć dowolny wygląd z pełną precyzją. Ciesz się pełną swobodą i precyzją tworzenia rozmaitych stylów. Ponadto model BT3040 w pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą, co ułatwia jego czyszczenie.

Trymer do zarostu Braun BT3040 jest zasilany akumulatorowo. Pełne naładowanie w 8 godzin zapewnia 60 minut przycinania. Wyświetlacz LED pokazuje stan naładowania i niski poziom baterii informując o konieczności ładowania.

W zestawie  znajdują się dwa grzebienie: pierwszy do przycinania zarostu 1-10 mm, drugi do strzyżenia włosów 11-20 mm. Ponadto zestaw zawiera manualną maszynkę do golenia Gillette Fushion ProGlide z technologią FlexBall, szczoteczkę do czyszczenia ostrzy trymera oraz ładowarkę SmartPlug.

Trymer do stylizacji brody

 • Ilość ustawień długości  39
 • Minimalna długość [mm]  1
 • Maksymalna długość [mm]  20
 • Zasilanie   Akumulatorowo-sieciowe
 • Czas pracy bezprzewodowej [min]  60
 • Antypoślizgowy profil rączki , Ergonomiczny kształt , Ostrze ze stali nierdzewnej
 • Kontrolka LED sygnalizująca ładowanie i niski poziom baterii
 • Sposób użytkowania  Na sucho
 • Czyszczenie  Pod bieżącą wodą , Szczoteczką
 • Regulacja przy pomocy pokrętła
 • Kolor  Czarny

Załączone wyposażenie

 • Instrukcja obsługi
 • Ładowarka
 • Dwie nasadki grzebieniowe
 • Pędzelek do czyszczenia
 • Manualna maszynka do golenia Gillette Fusion ProGlide

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).