Żelazko parowe Philips Azur Elite GC5039/30 3000W

Żelazko parowe Philips Azur Elite GC5039/30 3000W Zobacz większe

639,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Żelazko parowe Philips Azur Elite GC5039/30 3000W

 • Strumień pary [g/min]: 0-75
 • Silne uderzenie pary [g/min]: 260
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 0.35
 • Rodzaj stopy: SteamGlide Advanced
 • Zastosowane technologie: Quick Calc Release
 • Pionowe uderzenie pary: TAK
 • Spryskiwacz: TAK

Żelazko o mocy 3000 W, silne uderzenie pary 260 g/min, wyjmowana szufladka na osady z kamienia, automatyczne wyłączenie, regulacja wytwarzanej pary w zależności od ustawionej temperatury prasowania, blokada kapania, stopa SteamGlide Advanced. Zaawansowany tryb regulacji pary DynamiQ gwarantuje dostarczenie odpowiedniego strumienia pary. Żelazko wyłącza się, jeśli się nie rusza. Jeśli zostanie pozostawione na stopie, wyłączy się automatycznie po 2 minutach, a na podstawie wyłączy się automatycznie po 8 minutach. Wbudowany silnik pary Turbo zapewnia nawet o 50% silniejsze ciągłe wytwarzanie pary, które umożliwia jeszcze szybsze rozprasowywanie zagnieceń.

Specyfikacja:

 • Rodzaj produktu: Żelazko parowe
 • Rodzaj stopy: SteamGlide Advanced
 • Moc [W]: 3000
 • Zabezpieczenia: Automatyczne dostosowanie pary do temperatury Automatyczny wyłącznik
 • Konstrukcja:  Gumowany uchwyt Duży zamykany otwór wlewowy zbiornika Miejsce na nawinięcie przewodu Przycisk łatwego odkamieniania Regulacja temperatury Silnik pary Turbo Stabilna podstawa Wbudowany pojemnik na osadzający się kamień
 • Zastosowane technologie: Anti Drip Auto off Automatyczny regulator pary OptimalTemp
 • Komunikacja: Lampka kontrolna zasilania Przypomnienie o usuwaniu kamienia Wskaźnik automatycznego wyłącznika
 • Prasowanie w pionie: TAK
 • Funkcja samooczyszczania: TAK
 • Regulator temperatury: Suwak
 • System antywapienny: TAK
 • Zastosowane technologie: Quick Calc Release
 • Inne: Do wyboru jest kilka trybów pary. Tryb DynamiQ automatycznie zapewnia odpowiedni strumień pary. Tryb maksymalny MAX usuwa uporczywe zagniecenia za pomocą ciągłego wytwarzania pary. Tryb jonowy IONIC z silnym strumieniem pary umożliwia bardziej higieniczne prasowanie, a tryb OFF wyłącza wytwarzanie pary. W trybie pary IONIC silny strumień pary z jonami srebra wnika głęboko w tkaninę, umożliwiając higieniczne prasowanie tkanin wymagających specjalnego traktowania. Regulacja wytwarzanej pary w zależności od ustawionej temperatury prasowania.
 • Możliwość użycia wody kranowej: TAK
 • Spryskiwacz: TAK
 • Funkcje pary: Automatyczna regulacja wytwarzania pary Ciągłe wytwarzanie pary Silne uderzenie pary
 • Silne uderzenie pary [g/min]: 260
 • Strumień pary [g/min]: 0-75
 • Pionowe uderzenie pary: TAK
 • Blokada kapania: TAK
 • Zbiornik na wodę: Nieprzezroczysty
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 0.35
 • Podłączenie przewodu: Kulowe
 • Miejsce na nawinięcie przewodu: TAK
 • Długość przewodu [m]: 3
 • Linia: Azur Elite
 • Kolor: Fioletowo-czarny

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).