Parowar Tefal Steam N' Light VC3008 10 L 900 W

Nowość Parowar Tefal Steam N' Light VC3008 10 L 900 W Zobacz większe

395,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Parowar Tefal Steam N' Light VC3008 10 L 900W

 • Ilość gotowych programów: 6
 • Pojemność: 10L
 • Program do ciast na desery

Odkryj nowe smaki dzięki gotowaniu na parze

Parowiec dla całej rodziny

Steam n' Light ma pojemność 10L i 3 miski. Dzięki Steam n' Light możesz bardzo łatwo przygotować 3-daniowy posiłek. Ma nawet program do ciast na desery!

Wybierz spośród 6 gotowych programów w zależności od rodzaju żywności, którą chcesz gotować na parze. Możesz także korzystać z trybu ręcznego dzięki cyfrowemu zegarowi. Jeśli się spieszysz, możesz nawet wyjąć mrożone warzywa z zamrażarki i natychmiast je gotować na parze dzięki trybowi mrożonej żywności.

Steam n' Light jest wyposażony w akcesorium do mini ciastek, aby przygotować do 6 małych ciastek na deser. Zawiera również miskę na ryż i książkę kucharską, w której znajdziesz pomysły, a także wskazówki dotyczące czasu gotowania.

W razie potrzeby możesz dodać wodę podczas gotowania na parze, bez konieczności zatrzymywania steamera, aby to zrobić.

Po zakończeniu gotowania na parze wszystkie części z wyjątkiem podstawy elektronicznej można umieścić w zmywarce. Wtedy docenisz opatentowany ultrakompaktowy schowek do przechowywania urządzenia do następnego użycia.

Dzięki Steam n' Light wypróbuj nowe, zdrowe posiłki i ciesz się zrównoważonym życiem!

Łatwy i wygodny w użyciu.

Wybierz spośród 6 programów zgodnie z żywnością, którą chcesz przygotować

Cyfrowy panel sterowania i 6 programów.

6 programów i zegar cyfrowy, który ostrzega gdy jedzenie jest gotowe.

Program dla mrożonej żywności

Mrożone warzywa i owoce można poddawać działaniu pary bez wcześniejszego rozmrażania.

Dołączona forma do babeczek

Doskonałe gotowanie babeczek/ mini ciastek dzięki dołączonej foremce i specjalnemu programowi.

Wygodne czyszczenie

Po zakończeniu gotowania na parze w zmywarce można umieścić wszystkie części z wyjątkiem podstawy elektronicznej.

Łatwy do przechowywania.

Dzięki opatentowanemu systemowi przechowywania ten parowar pasuje do każdej kuchni.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).