Blender ręczny Braun Multiquick Omelette MQ525

Blender ręczny Braun Multiquick Omelette MQ525 Zobacz większe

213,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Blender ręczny Braun Multiquick Omelette MQ525

Braun MQ 525 Omelette to bardzo poręczny blender ręczny wyposażony w silnik o mocy 600 W. dzięki tak dużej mocy, urządzenie umożliwia przygotowanie każdego dnia: sosu czy zupy krem. ostrza wykonane ze stali nierdzewnej. Do zestawu dołączone są dodatkowe akcesoria: kubek do miksowania, trzepaczka, szatkownica.

Blender ręczny Braun MQ 525 Omelette to prawdziwy pomocnik w kuchni, który pozwoli Ci wykonać najlepsze dania w krótkim czasie. Urządzenie posiada wygodny uchwyt, który gwarantuje komfort i łatwość użytkowania. Model ten posiada silnik o mocy 600 W, dzięki czemu skutecznie radzi sobie z każdym powierzonym mu zadaniem. Model wyposażony jest w dwie technologie. Technologia PowerBell daje lepsze i bardziej równomierne rezultaty, natomiast technologia Easy Click - pozwala na odłączanie wszystkich przystawek poprzez jedno proste kliknięcie przycisku. Ponadto, do zestawu dołączony jest kubek do miksowania, szatkownica oraz trzepaczka do ubijania. Istnieje możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce. Urządzenie posiada także misę roboczą o pojemności 0,6 litra.

Specyfikacja:

 • moc: 600 W
 • pojemność misy roboczej:
 • ostrza wykonane ze stali nierdzewnej
 • technologia PowerBell, Easy Click
 • przycisk zwalniający końcówki
 • 2 mieszadła
 • urządzenie sieciowe
 • możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce
 • dodatkowe akcesoria: kubek do miksowania, trzepaczka, szatkownica

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).