Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute !!! NOWOŚĆ!! 24 MIESIĄCE GWARANCJI !!! SZYBKA WYSYŁKA !!!

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute !!! NOWE, GWARANCJA !!! NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA !!! Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 599,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute wyposażony został w cyklonową technologię 2 Tier Radial Cyclone™ zwiększającą przepływ powietrza i wychwytującą najdrobniejszy kurz. System jezdny oparty na kuli gwarantuje swobodną obsługę urządzenia. Do modelu dołączono liczne akcesoria ułatwiające domowe porządki.

Bez przewodu.

Bez ograniczeń. Największa siła ssania wśród

odkurzaczy bezprzewodowych

Podstawowa ssawka

•Elektroszczotka Direct – drive

•Elektroszczotka Soft roller

•Ssawka Combi

•Ssawka szczelinowa

•Mini szczotka do kurzu

•Stacja dokująca

•Zasilacz

Waga

2,63 kg (łatwy do schowania i przenoszenia

Firma Dyson nieprzerwanie udoskonala technologię cyklonową w swoich odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równolegle aby zwiększyć przepływ powietrza i wychwytywać drobny kurz. Cyklon firmy Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości niż jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania

Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, generując więcej siły ssania niż jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Generując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z konwencjonalnymi odkurzaczami przewodowymi. W razie potrzeby przesuń przełącznik aby wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut zwiększonej siły ssania do trudniejszych zadań.

Ulepszona technologia cyklonowa firmy Dyson wychwytuje jeszcze większą ilość zanieczyszczeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr typu lifetime oraz zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Skuteczność zatwierdzona przez Brytyjską Fundację Alergologiczną

Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanu aby usunąć głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają drobny kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller posiada wałek z miękką nylonową tkaniną zbierającą większe zanieczyszczenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają drobny kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka usuwa kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieprzerwanie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, przez co bateria jest także wykorzystywana pomiędzy zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson posiadają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki czemu bateria jest używana tylko podczas odkurzania. Włączony gdy go potrzebujesz, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować nawet 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze zwiększoną mocą przez 7 minut.

Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest niezwykle proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Wygodna stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, że jest on zawsze gotowy do użycia.

Dyson V8 jest odpowiedni do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i odpowiednio wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie oraz przestrzenie pomiędzy nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson łatwo zmienia się w odkurzacz ręczny. Idealny do szybkiego sprzątania, czyszczenia trudnych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).