Czajnik elektryczny De'Longhi Vintage KBOV2001.AZ

Nowość Czajnik elektryczny De'Longhi Vintage KBOV2001.AZ Zobacz większe

279,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Czajnik elektryczny De'Longhi Vintage KBOV2001.AZ

Czajnik elektryczny De'Longhi KBOV2001.BK to eleganckie urządzenie, dzięki któremu przygotujesz nawet do 1,7 litra wody. Model ten wyróżnia się wyrafinowanym designem Vintage, jest wykonany ze stali nierdzewnej malowanej na czarno oraz posiada grzałkę o mocy 2000 W, która błyskawicznie gotuje odpowiednią ilość wody. Doskonały smak kawy lub herbaty możliwy jest dzięki wyjmowanemu filtrowi antywapiennemu, który jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Pełną swobodę użytkowania czajnika zapewnia umieszczony z tyłu urządzenia wskaźnik poziomu wody, zatrzaskiwana pokrywa otwierana przyciskiem oraz obrotowa podstawa 360, dzięki której odstawisz urządzenie w dowolnym kierunku. Czajnik wyposażony jest w zabezpieczenia takie jak: automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody, zabezpieczenie przed uruchomieniem bez wody oraz automatyczne wyłączenie przy zdejmowaniu czajnika z podstawy.

De'Longhi KBOV2001.AZ z linii Icona Vintage wyróżnia się zarówno stylowym jak nowoczesnym designem. Model wykonany z malowanej na czarno stali nierdzewnej oferuje aż 1,7 litra pojemności oraz grzałkę o mocy 2000 W, dzięki czemu przegotowanie wody trwa zaledwie kilka minut.

Specyfikacja:

 • moc: 2000 W
 • maksymalna pojemność: 1,7 l
 • wyjmowany filtr antywapniowy
 • otwarta rączka
 • pokrywa zatrzaskiwana, otwierana przyciskiem
 • obrotowa podstawa 360°
 • zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody, zabezpieczenie przed uruchomieniem bez wody, automatyczne wyłączenie przy zdejmowaniu czajnika z podstawy
 • wskaźnik poziomu wody
 • kolor: błękitny

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).