ODKURZACZ PIONOWY SAMSUNG Bespoke Jet VS20A95943N

Nowość ODKURZACZ PIONOWY SAMSUNG Bespoke Jet VS20A95943N Zobacz większe

4 149,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ODKURZACZ PIONOWY SAMSUNG Bespoke Jet VS20A95943N

Multifunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy

Multifunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy BESPOKE Jet™ to wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego sprzątania. Odkurza zarówno miękkie dywany, jak i twarde podłogi. Dzięki zintegrowanej stacji czyszczącej All-in-One automatycznie opróżnia pojemnik na kurz.

Wyrafinowany design

BESPOKE Jet™, zaprojektowany z dbałością o detale, idealnie współgra nawet z najbardziej wymagającymi wnętrzami. To doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności, które zapewnia komfort sprzątania na zupełnie nowym poziomie.

Ładująca stacja czyszcząca

Po zakończonym sprzątaniu wystarczy, że odstawisz odkurzacz na miejsce. Rozpocznie się wtedy ładowanie akumulatora. Uzupełnienie energii do pełna trwa 3,5 godziny.

Higieniczne i wygodne oczyszczanie pojemnika

Technologia Air Pulse™ sprawia, że pojemnik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na zanieczyszczenia w stacji czyszczącej. Zapobiega to wydostawaniu się pyłu na zewnątrz odkurzacza.

Jeszcze prostsze sprzątanie z akcesoriami do wszystkich rodzajów powierzchni

Poznaj akcesoria BESPOKE JetTM. Komplementarny zestaw końcówek umożliwia odkurzenie wszystkich zakamarków mieszkania, wyczyszczenie parkietów, posadzek i miękkich dywanów. Dzięki dostępnym elektroszczotkom, które obracają się aż do 4000 na minutę pozwala na dokładne usuwanie zanieczyszczeń, włosów oraz sierści.

Skutecznie sprząta miękkie podłoże

Elektroszczotka Jet Dual składa się z miękkiego wałka oraz dużego wałka z włosiem z nylonu oraz gumy i przeznaczona jest do miękkich powierzchni. Obracając się w trakcie sprzątania nawet 4000 razy na minutę4, pozwala jeszcze skuteczniej usuwać zanieczyszczenia z dywanów.

Szczotka Slim Action: Precyzyjnie i bez wysiłku

Smukła i najlżejsza elektroszczotka Slim Action doskonale nadaje się do odkurzania podłóg, w tym ciasnych przestrzeni pod meblami. Niewielkie rozmiary ułatwiają manewrowanie i pozwolą odkurzyć pod szafką czy kanapą, bez konieczności zmieniania końcówki, a budowa z miękkiego włosia jest delikatna dla Twoich podłóg.

Szczotka Pet Tool: Idealna do zbierania sierści

Minielektroszczotka została wyposażona w silniczek, by dokładniej zbierać sierść zwierząt z foteli, sof czy materacy. Bez większego wysiłku zachowaj porządek w domu, w którym mieszka pies lub kot, dzięki końcówce Pet Tool.

Pojemna bateria: Posprzątasz całe mieszkanie

Bateria w odkurzaczu BESPOKE Jet pozwala na odkurzanie nawet do 60 minut bez ładowania5. W zestawie otrzymasz dwie baterie, dzięki czemu możesz przedłużyć czas odkurzania aż do 120 minut. Wysoka jakość wykonania baterii sprawia, że utrzymują one nawet 70% wydajności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie6.

Stojak na akcesoria: Wygodny stojak

Wygodny uchwyt na szczotki i końcówki doskonale sprawdzi się jako organizer, który możesz umieścić w szafie lub schowku. Na stojaku znajduje się też miejsce do ładowania i przechowywania dodatkowej baterii.

Zmywalne części: Higieniczna czystość na dłużej

Z łatwością utrzymuj BESPOKE JetTM w czystości. Zbiornik na kurz oraz filtry możesz myć pod bieżącą wodą, a rolki szczotek wysuniesz z oprawy jednym kliknięciem, dzięki czemu szybko je doczyścisz.

Teleskopowa rura: Wygoda w każdej sytuacji

Odkurzaj wygodnie i ergonomicznie. Dostosuj długość rury do swojego wzrostu i położenia odkurzanej powierzchni, korzystając z trzech ustawień. Rura odkurzacza może mieć od 52,5 cm do 66,5 cm, w zależności od Twoich potrzeb.

Silnik HexaJet: Duża moc i efektywność

Silnik HexaJet to połączenie technologii silnika Digital Inwerter, innowacyjnej struktury heksagonu z zaawansowanym wirnikiem oraz wiatrakiem 3D. Dzięki temu odkurzacz jest o 47% lżejszy7, a jego moc to aż do 580 W8, co zapewnia skuteczne i wygodne sprzątanie, które pozwala precyzyjnie odkurzać zarówno twarde podłogi jak i miękkie dywany.

Jet Cyclone: Czystsze wydmuchiwane powietrze

Wysokowydajna technologia Jet Cyclone zapewnia ekstremalną moc ssącą 210 W i czystsze wydmuchiwane powietrze. 9 cyklonów z 27 wlotami powietrza optymalizuje ścieżkę, minimalizując utratę siły ssania. Jednocześnie oddziela nawet drobne cząsteczki kurzu od powietrza.

Oddychaj czystym powietrzem przez cały czas

Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu zapewnia absolutną czystość, usuwając aż do 99,999%1 drobnego kurzu i alergenów, a specjalny filtr w stacji czyszczącej ogranicza aż do 99,9% rozprzestrzenianie się bakterii7. Dzięki odkurzaczowi BESPOKE Jet precyzyjnie odkurzysz i usuniesz zanieczyszczenia z pojemnika na zanieczyszczenia jednym kliknięciem i to bez wzbijania kurzu w powietrze.

Dane techniczne:

 • Napięcie akumulatora [V]: 25.2
 • Maksymalny czas pracy [min]: 120
 • Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.5
 • Poziom hałasu [dB]: 86
 • Waga [kg]: 2.5
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Typ filtra: Cyklonowy, Mikrofiltr, Zmywalny
 • Funkcje: Elektroszczotka, Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Wyświetlacz, Możliwość wymiany baterii, Rura teleskopowa, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt
 • Napięcie akumulatora [V]: 25.2
 • Czas ładowania [h]: 3.5
 • Czas pracy [min]: 60
 • Poziom hałasu [dB]: 86
 • Elektroszczotka: Tak
 • Turboszczotka: Tak
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Waga [kg]: 2.5
 • Maksymalny czas pracy [min]: 120
 • Możliwość wymiany baterii: Tak
 • Podświetlana szczotka: Nie
 • Rura teleskopowa: Tak
 • Stacja ładująca/dokująca: Tak
 • Wyświetlacz: Tak
 • Automatyczne opróżnianie pojemnika: Tak
 • Funkcje dodatkowe: Higieniczne opróżnienie pojemnika, Konstrukcja typu 2w1, Samooczyszczanie, Sterowanie w rączce, Technologia Jet Cyclone, Tryb Jet, Tryb MAX, Tryb Mini, Tryb średni
 • Odłączany odkurzacz ręczny: Tak
 • Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.5
 • Praca na mokro: Nie
 • Regulacja mocy ssania: Tak
 • Zbieranie kurzu: Pojemnik
 • Technologia UV: Nie
 • Dla alergików: Tak
 • Dla posiadaczy zwierząt: Tak
 • Liczba poziomów mocy ssania: 4
 • Typ filtra: Cyklonowy, Mikrofiltr, Zmywalny
 • System filtracji: 5-stopniowy
 • Dysze/szczotki: Dysza szczelinowa, Elektroszczotka mini, Miękka szczotka do zbierania kurzu, Szczotka Jet Dual Turbo, Szczotka Slim Action
 • Pozostałe wyposażenie: 2 x bateria, 3 x worek na kurz, Podstawka na akcesoria, Rura przedłużająca z elastycznym przegubem, Rura teleskopowa, Stacja All in One
 • Seria: Bespoke Jet Complete Extra
 • Kolor: Zielony

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).