ODKURZACZ PIONOWY MOP PHILIPS Aqua Plus Series 8000 XC8349/01

Nowość ODKURZACZ PIONOWY MOP PHILIPS Aqua Plus Series 8000 XC8349/01 Zobacz większe

1 799,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

ODKURZACZ PIONOWY MOP PHILIPS Aqua Plus Series 8000 XC8349/01

Usuwa więcej niż tylko kurz

Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua Plus z serii 8000 jest wyposażony w wyjątkową nasadkę Aqua Plus, która umożliwia usuwanie różnych rodzajów brudu jednocześnie, od kurzu po lepkie plamy, z mocą podwójnego zasysania. Ponadto oddzielna nasadka 360° tylko do odkurzania, odkurzacz ręczny oraz dodatkowe nasadki zapewniają maksymalizację wykorzystania urządzenia.

Odkurzaj i myj podłogę jednocześnie z mocą podwójnego ssania

 • Technologia PowerCyclone 10
 • 25,2 V, czas pracy do 80 min
 • 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny
 • Wychwytuje do 99,7% brudu

Nasadka Aqua odkurza i myje jednocześnie

Specjalnie zaprojektowana nasadka Aqua odkurza i myje, aby usunąć kurz, brud i lepkie plamy, niezależnie od kierunku.

Automatycznie dostosowująca się nasadka zwiększa wydajność

Nasadka automatycznie dostosowuje ssanie, gdy potrzebne jest zwiększenie wydajności, wykorzystując podwójne kanały ssania — jeden z przodu, drugi z tyłu. Oba kanały ssania mają zygzakowaty kształt i wyjątkowy, opatentowany układ rozprowadzania wody, który zapewnia maksymalną wydajność.

Dodaj detergent, aby usunąć 99% bakterii

Wystarczy dodać ulubiony środek do czyszczenia podłóg lub odpowiedni detergent, aby usunąć do 99% bakterii z twardych podłóg w domu.

Ściereczka z mikrofibry

Mikrofibra odrywa, unosi i pochłania kurz i brud. Dwie ściereczki w zestawie.

Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu

Najnowsza generacja akumulatorów litowo-jonowych zapewnia najdłuższy czas działania w trybie MAX w porównaniu do innych odkurzaczy bezprzewodowych, dzięki czemu można odkurzyć więcej niż 125 m² w trybie Turbo na jednym ładowaniu.

Czas pracy do 80 min dzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V

Dzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V sprzątanie może trwać nawet 80 minut.

Nasadka 360° odkurza zanieczyszczenia ze wszystkich stron

Nasadka zasysającą 360° jest wyposażona w opatentowaną technologię, która wychwytuje kurz i brud ze wszystkich stron nasadki, dzięki czemu każdy ruch wpływa na efektywność.

Nasadka ssąca 360° zasysa do 99,7% kurzu i brudu

Nasadka ssąca 360° wychwytuje do 99,7% kurzu i brudu przy każdym ruchu.

Podświetlenie LED ujawnia nawet najdrobniejszy kurz

Nasadka jest wyposażona w podświetlenie LED, które oświetla podłogę podczas odkurzania i ujawnia trudne do wykrycia lub wcześniej niewidoczne zabrudzenia. Dzięki temu kurz, kłaczki kurzu, włosy i okruszki można łatwo dostrzec nawet pod meblami lub w miejscach, gdzie potrzebne jest dodatkowe światło.

Technologia PowerCyclone 10 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej

Nasza najlepsza technologia bezworkowa utrzymuje wysoką moc, aby zapewnić większą wydajność przez dłuższy czas**.

Cyfrowy silnik PowerBlade sterowany za pomocą inteligentnego wyświetlacza

Cyfrowy silnik PowerBlade został zaprojektowany z myślą o generowaniu bardzo dużej prędkości przepływu powietrza (>1100 l/min) i może być z łatwością sterowany za pomocą inteligentnego wyświetlacza cyfrowego. Wyświetlacz informuje o szybkości i zużyciu akumulatora oraz o czasie czyszczenia filtra.

Wbudowana szczelinówka i szczotka oraz dodatkowe akcesoria

Akcesoria są proste w obsłudze, wystarczy jedno kliknięcie. Odłączany odkurzacz ręczny sprawia, że model Philip Aqua Plus z serii 8000 zawiera trzy urządzenia w jednym. Szczelinówka i szczotka są zintegrowane z rurką, dzięki czemu są zawsze pod ręką, aby pomóc Ci czyścić różne powierzchnie

Łatwe dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami

Odkurzacz Philips 8000 Aqua Plus jest elastyczny i łatwo nim manewrować. Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

Dane techniczne:

 • Typ odkurzacza: Pionowy
 • Przeznaczenie: Odkurzacz domowy
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Pojemność worka/zbiornika: Worek 0,6 l
 • Zasilanie: Wbudowany akumulator
 • Napięcie (akumulatora): 25,2 V
 • Czyszczenie na mokro: Tak
 • Odłączany odkurzacz ręczny: Tak
 • Funkcje: Czyszczenie na sucho, na mokro
 • Poziom hałasu: 84 dB
 • Zasięg działania: Nieograniczony
 • Czas działania: 80 minut
 • Kolor: Czarny
 • Dodatkowe informacje: Czas ładowania: 5 h
 • Dołączone akcesoria: Szczotka szczelinowa - 1 szt.; Szczotka z miękkim włosiem - 1 szt.; Zapasowy filtr - 1 szt.; Wąż elastyczny - 1 szt.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).