Frytkownica Air Fryer Tefal Easy Fry&Grill EY505815 1550 W

Nowość Frytkownica Air Fryer Tefal Easy Fry&Grill EY505815 1550 W Zobacz większe

489,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Frytkownica Air Fryer Tefal Easy Fry&Grill EY505815 1550 W

 • Moc: 1400W
 • Temperatura (min-max): 80 - 200 ºC
 • Pojemność misy: 4,2 litra
 • Dodatkowe opcje: regulacja temperatury, timer

Ciesz się zdrowym gotowaniem dzięki dwóm urządzeniom w jednym! Easy Fry & Grill Precision łączy frytownicę i grill, zapewniając zdrowe smażenie z niewielką ilością oleju lub bez niego, a także bezbłędne grillowanie w zaciszu Twojej kuchni. 8 automatycznych programów sprawia, że perfekcyjne rezultaty są bardzo proste, a poręczna opcja odwadniania sprawia, że pyszne domowe przekąski są w zasięgu ręki.

Wszechstronne rozwiązanie 2 w 1

Odkryj rozwiązanie 2 w 1 dla zdrowej frytownicy i grilla w jednym! To więcej niż tylko frytownica powietrzna, jego ekskluzywna podwójna technologia oferuje również grill z odlewanego ciśnieniowo aluminium, do delikatnego, soczystego mięsa lub warzyw, perfekcyjnie przysmażonych. Oczywiście funkcja klasycznej frytownicy powietrznej obiecuje wszystkie jej chrupiące, złociste rezultaty na ulubionych smażonych przysmakach z niewielką ilością lub bez dodatku oleju. Dzięki 8 automatycznym programom, intuicyjnemu cyfrowemu panelowi sterowania i wygodnej funkcji timera osiągnięcie doskonałych rezultatów jest łatwe. Możesz nawet wysuszyć jedzenie, aby przygotować pyszne zdrowe przekąski z własnej kuchni, takie jak suszone owoce lub warzywa. Dzięki pojemności XL Easy Fry & Grill Precision obejmuje całą rodzinę. To idealna alternatywa dla klasycznego piekarnika, zapewniająca szybkie rezultaty i mniejsze zużycie energii! Na co teraz czekasz?

Specyfikacja:

 • Stan: Nowy
 • Kolor dominujący: czarny
 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6.8
 • Głębokość produktu: 39.8
 • Marka: Tefal
 • Waga produktu: 5.3
 • Typ: air fryer
 • Pojemność koszyka: 4.2
 • Pojemność misy: 4.2
 • Bezpieczeństwo: automatyczne wyłączanie|nóżki antypoślizgowe
 • Komunikacja: wyświetlacz
 • Funkcje: elektroniczny termostat|regulacja temperatury|timer
 • Załączone wyposażenie: kosz|płyta do grillowania
 • Wysokość produktu: 37
 • Szerokość produktu: 31.4
 • Kod producenta: EY505815
 • EAN (GTIN): 3045380020757
 • Model: Easy Fry&Grill
 • Moc: 1550 W

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).