TEFAL STACJA GENERATOR PARY GV9570 7,8Bar 2600W NA STANIE !! WYSYŁKA 24H !!

TEFAL STACJA GENERATOR PARY GV9570 7,8Bar 2600W NA STANIE !! WYSYŁKA 24H !! Zobacz większe

Darmowa wysyłka

949,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

TEFAL GENERATOR PARY

Pro Express Ultimate Care GV9570

Super mocny generator pary od Tefal

Uzyskaj doskonałe rezultaty prasowania dzięki generatorowi pary pod wysokim ciśnieniem Pro Express Ultimate. Nowa technologia wysokociśnieniowego bojlera zapewnia wysoką wydajność, intuicyjny panel sterowania ułatwia użytkowanie, a unikalny system podwójnej ochrony sprawia, że tkaniny zachowują idealny wygląd.

Generator pary Tefal Pro Express Ultimate Care GV9570 to gwarancja wysokiej wydajności i najlepszych rezultatów prasowania nawet w przypadku najbardziej wymagających tkanin. Proste w użyciu żelazko z generatorem pary pod wysokim ciśnieniem skraca czas prasowania i zwiększa jego wydajność. To zasługa zastosowania bojlera wysokociśnieniowego wytwarzającego ciągły strumień pary o natężeniu do 160 g/minutę. Mocny wyrzut pary o mocy 550 g/min. radzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi zagnieceniami.

Intuicyjne sterowanie

Oszczędność czasu przy zmianie rodzaju prasowanej tkaniny zapewnia panel Direct Control, dzięki któremu parametry regulujesz za pomocą przycisku. Generator Tefal Pro Express Ultimate Care GV9570 ma 4 elektroniczne ustawienia wstępne, które zapewniają doskonałą kombinację pary i temperatury dla każdej tkaniny.

Żelazko Formuły 1

Zastosowana w żelazku Tefal Pro Express Ultimate Care GV9570 nowa technologia stopy Durilium AirGlide gwarantuje wygodne prasowanie i o 33% bardziej płynne prowadzenie po tkaninie. Dodatkowo wydłuża również żywotność żelazka. Krótszy czas prasowania zapewniony jest przez strumień pary pod wysokim ciśnieniem, który wnikając w tkaninę rozluźnia włókna i ułatwia jej wygładzenie.

Ochrona i pielęgnacja tkanin

Z generaotorem pary Tefal Pro Express Ultimate Care GV9570 możesz prasować bez obaw dzięki unikalnej, podwójnej ochronie: system Protect zapobiega plamom, przekształcając krople i wycieki w parę, natomiast szufladka Calc Collector ułatwia usuwanie kamienia. Wystarczy jąwyjąć i opróżnić, aby utrzymać najwyższą wydajność urządzenia.

Higieniczne prasowanie

Prasowanie ubrań przy pomocy żelazka parowego Tefal zabija nawet do 99,99% bakterii we wszystkich nadających się do prasowania tkaninach Jest to możliwe dzięki połączeniu temperatury i ciśnienia pary, które eliminują z odzieży większość niechcianych lokatorów.

Komfortowa obsługa

W żelazku Tefal Pro Express Ultimate Care GV9570 zadbano o komfort i bezpieczeństwo obsługi. Wyjmowany zbiornik na wodę można napełnić w dowolnym momencie podczas prasowania. Zabezpieczenie w postaci blokady zapewnia wygodne i bezpieczne przenoszenie oraz przechowywanie urządzenia.

 • Typ urządzenia Generator pary
 • Moc 2600 W
 • Wytwarzanie pary 160 g/min
 • Wyrzut strumienia pary 550 g/min
 • Pojemność zbiornika na wodę 1,9 l
 • Funkcje Automatyczne wyłączenie
 • Blokada kapania
 • Funkcja Eco
 • Pionowy wyrzut pary
 • System antywapienny
 • Dodatkowe informacje Czas nagrzewania: 2 min.
 • Ciśnienie: 7,8 bar
 • Blokada ułatwiająca przenoszenie / przechowywanie
 • Wskaźnik konieczności odkamieniania
 • Długość przewodu 1,7 m
 • Kolor Biało-niebieski
 • Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).