Oczyszczacz powietrza IDEAL AP40 HEPA JONIZACJA

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP40 HEPA JONIZACJA Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 999,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Oczyszczacz IDEAL AP 40 wyróżnia atrakcyjny design i duża efektywność działania. Urządzenie jest w szczególności zalecane osobom posiadającym problemy alergiczne. Filtry skonstruowane z aktywnego węgla i filtra HEPAusuwają 99,97% zanieczyszczeń o wielkości od 0,3 mikrona. Doskonale likwidują z powietrza pleśń, kurz, grzyby, czy dym tytoniowy. W celu zwiększenia skuteczności oczyszczania, filtr został pokryty powłoką antybakteryjną, która zapewnia odpowiednią jakość powietrza przez cały okres użytkowania.

Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny system automatycznego trybu pracy. IDEAL AP 40 na podstawie panujących warunków jest w stanie samodzielnie dobrać prędkość pracy oraz intensywność oczyszczania pomieszczenia. Sprzęt posiada zaprogramowany tryb nocny, który świetnie sprawdzi się w sypialniach z uwagi na bardzo cichy tryb pracy. Oczyszczacz najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach o wielkości 45m2 (przy założeniu wysokości pomieszczenia ok. 2,7m).

Oczyszczacz posiada atest PZH.

Atest higieniczny PZH

NIZP-PZH czyli Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny jest państwowym instytutem naukowo-badawczym zajmującym się higieną, epidemiologią oraz bezpieczeństwem żywności.

Atesty i świadectwa PZH

Do zadań PZH należy m. in. atestacja:

 • materiałów budowlanych oraz wykończeniowych,
 • materiałów mających kontakt z żywnością i wodą przeznaczoną do spożycia (opakowania),
 • uzdatniania wody w basenach kąpielowych,
 • środków chemicznych stosowanych w rolnictwie,
 • wyrobów stosowanych w środowisku domowym, zakładach usługowych i miejscach użyteczności publicznej.

Atest lub świadectwo wydane przez PZH dla danego wyrobu zaświadcza o jego bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi i/lub środowiska pod warunkiem, że jest on wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem.

Posiadanie atestu higienicznego lub świadectwa wydanego przez PZH zazwyczaj nie jest obowiązkowe, ale może stanowić dodatkowy atut dla potencjalnego odbiorcy wyrobu. Wymóg posiadania atestu higienicznego może także zostać określony w ramach przetargu jako istotny warunek zamówienia.

PZH nie prowadzi atestacji urządzeń lub całych linii produkcyjnych wykorzystywanych do produkcji wyrobów spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych. O inspekcjach higienicznych urządzeń i linii produkcyjnych przeczytać można tutaj.

Krótka charakterystyka urządzenia IDEAL AP 40:

 • Przeciwdrobnoustrojowy filtr HEPA
 • Antyzapachowy filtr węglowy
 • Kaseta filtracyjna pokryta powłoką antybakteryjną
 • Ochrona antybakteryjna dzięki technologii CleanCel®
 • Funkcja PlasmaWave®
 • Wysokiej jakości panel dotykowy
 • Niskie zużycie energii
 • Cicha praca
 • Tryb nocny
 • Tryb automatyczny
 • Wygodny czasomierz
 • Polecany dla alergików
 • Certyfikat ECARF
 • Wielkość pomieszczenia: 40 m²
 • Moc: 5 / 8 / 13 / 28 / 90 - tryb nocny, niski, średni, wysoki oraz turbo
 • Poziom hałasu [dB]: 28 / 30 / 35 / 44 / 56 - tryb nocny, niski, średni, wysoki oraz turbo
 • Prędkość wentylatora: 5 poziomów (nocny, niski, średni, wysoki oraz turbo)
 • Wydajność oczyszczacza: do 480 m³/h
 • Filtry: wstępny, True HEPA, z węglem aktywnym
 • System PlasmaWave™: Tak
 • System przeciwbakteryjny Cleancel™: Tak
 • System Ionic Silver Stick®: Tak
 • Jonizacja powietrza: Tak
 • Tryb automatyczny: Tak
 • Wskaźnik jakości powietrza: Tak
 • Świetlna sygnalizacja wymiany filtra: Tak
 • Czujniki: gazu, pyłu, zapachu
 • Kolor: Biały
 • Waga: 8,5 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).