ODKURZACZ BISSELL CrossWave 17132 3w1 MYJĄCY HIT

Odkurzacz BISSELL CrossWave 17132 3w1 MYJĄCY HIT Zobacz większe

Darmowa wysyłka

919,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Wielozadaniowy odkurzacz BISSELL 17132 CrossWave 3in1

Wielozadaniowy odkurzacz Crosswave™ odkurza, myje i suszy różne rodzaje podłóg - drewno, płytki oraz dywany! Crosswave™ wykonuje wszystkie trzy kroki jednocześnie i nadaje się do wszystkich podłóg i dywanów w Twoim domu!

Odkurzacz Bissell Crosswave 17132 doskonale sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o tradycyjnych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest przede wszystkim za dużą efektywność pracy oraz niezawodność działania. Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny!

Bissell Crosswave 17132 - odkurzacz 3 w 1: Odkurzacz przeznaczony jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z różnego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni oraz osuszania plam. Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym tradycyjny odkurzacz, szczotkę czy mop. Intuicyjną obsługę zapewnia cyfrowy system sterowania. Wystarczy wybrać z menu rodzaj podłogi, by efektywnie sprzątnąć każdy rodzaj nawierzchni.

Szczotka z miękkiego włosia: Bissell Crosswave 17132 został wyposażony w szczotkę z miękkiego włosia, która zapobiega powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Odpowiednie wymiary końcówki umożliwiają czyszczenie nawet najmniej dostępnych zakamarków. Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić.

Dwa niezależne zbiorniki na wodę: Odkurzacz został wyposażony w dwa niezależne zbiorniki - na wodę czystą oraz brudną. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę wyłącznie czystą wodą. Pojemnik, w którym gromadzi się brudna woda, można łatwo zdemontować, co umożliwia szybkie pozbycie się zebranych zanieczyszczeń.

Bezworkowa konstrukcja: Crosswave 17132 charakteryzuje się bezworkową konstrukcją. Jest to idealne rozwiązanie w mieszkaniach alergików. Zanieczyszczenia zbierane są do zbiornika, który można łatwo opróżnić po każdym sprzątaniu.

 Jednocześnie odkurza i myje podłogi w Twoim domu w jednym prostym kroku

 Czyszczenie na mokro 3 w 1 dla lepszego efektu, eliminuje poszczególne etapy sprzątania i tradycyjne narzędzia.

 Niska waga i łatwość manewrowania; łatwiejszy w użyciu od wiadra i mopa.

 Brak unoszących się podczas sprzątania tumanów kurzu

 Czyści różne rodzaje podłóg jednocześnie.

 Cyfrowy system sterowania dotykowego jest intuicyjny i wygodny.

 Obrotowa głowica Crosswave pozwala łatwo manewrować.

 Podwójny zbiornik łatwy do demontażu.

 Dzięki wyjmowanej obrotowej szczotce, łatwo utrzymasz urządzenie w czystości.

• 3w1: Turboszczotka na mokro/sucho oraz odkurzacz cyklonowy!

• Hybrydowa szczotka: do odkurzania i czyszczenia

• Głowica Crosswave: pozwala łatwo manewrować urządzeniem (60 stopni)

• Technologia cyklonowa: zwiększa moc ssania, odkurzanie bezworkowe

• Cyfrowy kontroler: umożliwiający precyzyjne przełączanie się między funkcjami

• Ustawienia czyszczenia: 2 - 1 do podłóg, 1 do dywanów

• Jednoczesne podwójne działanie: odkurzanie na sucho / mycie na mokro

- funkcja zbierania wody

- odkurzania na mokro

- odkurzania na sucho

mycie i suszenie powierzchni twardych

• Zastosowanie:

- do powierzchni twardych, czyścić podłogi, linoleum, marmur, terakotę i ceramikę

dywany o krótkim włosiu

czyści i dezynfekuje przy użyciu wody z praparatem

- usuwa brud, kurz, roztocza, grzyby i bakterie

 Zitegrowana ssawka z turboszczotką

 Przyjemny i atrakcyjny wygląd

 Lekki i łatwy w obsłudze

 Prostokatna głowica mopa

 Ergonomiczny, miękki uchwyt

 Regulowany uchwyt pomaga w przechowywaniu

Regulowany wysokość uchwytu: 5 pozycji

 Podświetlany włącznik / wyłącznik

 Zbiornik na wodę z korkiem napełniającym

 Wyjmowany pojemnik na kurz i wodę

 Praktyczne miejsce na nawinięcie przewodu zasilającego

 Przegubowa konstrukcja podstawy umożliwia czyszczenie np. pod meblami

 Gumowe kółka

 Wskaźnik poziomu płynu

 Przycisk uwalniania płynu

Dane techniczne:

 Napięcie: 220-240 [V]

• Bezpiecznik: 10 [A]

 Poziom głośności: 80 [dBA]

 Pojemność zbiornika na wodę: 820 [ml]

 Pojemność zbiornika na brud: 620 [ml]

 Moc odkurzacza: 560 [W]

 Długość kabla ok.: 7,5 [m]

 Zasięg roboczy ok.: 9,0 [m]

 Waga netto: 5,2 [kg]

 Wymiary Dł/Sz/W: 25/28/117.2 [cm]

 Kolor: Niebiesko-tytanowy

Wyposażenie:

 Podwójna szczotka do czyszczenia różnorodnych powierzchni

 Plisowany filtr zmywalny

 Środek do czyszczenia różnych powierzchni

 Stojak do przechowywania

 Stojak do osuszania szczotki

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).