Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC1214/10

Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC 1214/10 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

997,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu


Oczyszczacz Powietrza Philips AC1214/10

Inteligentne oczyszczanie

Dostęp do czystszego powietrza

 • Usuwa alergeny i szkodliwe gazy
 • Wyłapuje do 99,97% zanieczyszczeń
 • Współpracuje z aplikacją mobilną
 • Do małych i średnich pomieszczeń

Charakterystyka

 • Rozmiar pomieszczenia: 63  m²
 • Informacje o jakości powietrza: Numeryczne
 • Technologia AeraSense
 • Usuwanie niezwykle drobnych cząsteczek: 20  nm

Wyłapuje do 99,97% cząsteczek, które zatrzymują filtry

Zastosowany w urządzeniu wieloetapowy aktywny system filtracji usuwa do 99,97% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona. Jest to rozmiar najbardziej typowych unoszących się w powietrzu alergenów, cząsteczek, bakterii i wirusów.

3 tryby pracy automatycznej: ogólny, antyalergenowy i nocny

Oczyszczacz powietrza Philips jest wyposażony w 3 automatyczne ustawienia oczyszczania: tryb ogólny, wyjątkowo czuły tryb antyalergenowy oraz tryb nocny, który automatycznie wyłącza podświetlenie i zmniejsza prędkość wentylatora, kiedy w pomieszczeniu jest ciemno. Możesz wybrać preferowany tryb, aby spersonalizować i zoptymalizować proces oczyszczania.

4 ustawienia manualne, w tym prędkość turbo

Oprócz 3 trybów automatycznych oczyszczacz oferuje również 4 tryby manualne. Można wybrać jedno z czterech różnych ustawień prędkości — od wyjątkowo cichej „Prędkości 1” po niezwykle intensywny tryb „Turbo”. Wybierz ustawienie idealne do wymaganego poziomu oczyszczania.

Automatycznie monitoruje, informuje i oczyszcza powietrze

Zapewniająca efektywne działanie w stopniu porównywalnym z profesjonalnymi czujnikami technologia Philips AeraSense jest wysoce skuteczna w wykrywaniu nawet najmniejszych zmian w powietrzu wewnątrz pomieszczenia. Nieustannie monitoruje powietrze i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora po wykryciu zwiększonego zanieczyszczenia.

Wskazówki zdrowotne

W oparciu o dane dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz aplikacja zapewnia zalecenia dotyczące postępowania w przypadku wykrytych alergenów.

Do małych i średnich pomieszczeń

Oczyszczacz powietrza Philips został stworzony z myślą o małych i średnich pomieszczeniach — o powierzchni do 63 m² — takich jak sypialnia.

Usuwa alergeny, zanieczyszczenia i szkodliwe gazy

Oczyszczacz powietrza Philips z serii 1000 z przełomową technologią wykrywania cząsteczek i oczyszczania powietrza ogranicza ilość alergenów i szkodliwych substancji organicznych, a także eliminuje przykre zapachy. Filtr wstępny oraz filtr True HEPA usuwają cząsteczki, natomiast aktywny filtr węglowy ogranicza ilość gazów w powietrzu i eliminuje przykre zapachy.

Wizualizacja informacji o jakości powietrza

Technologia AeraSense w czasie rzeczywistym prezentuje dane dotyczące jakości powietrza na wyświetlaczu numerycznym oraz wskaźniku kolorów. Liczby od 1 do 12 na wyświetlaczu numerycznym to indeks jakości powietrza w pomieszczeniu, gdzie 1 oznacza dobrą jakość powietrza, a 12 oznacza powietrze zanieczyszczone. Wskaźnik kolorów prezentuje od barwy niebieskiej (dobry poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonej (zły poziom alergenów i cząsteczek)

Sterowanie oczyszczaczem z dowolnego miejsca

Steruj oczyszczaczem powietrza za pomocą połączonej aplikacji z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Aplikacja Air Matters umożliwia włączanie oczyszczacza, zmianę prędkości pracy wentylatora i sprawdzanie okresu eksploatacji filtra.

Monitorowanie jakości powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz

Aplikacja pozwala sprawdzić jakość powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz. Oczyszczacz powietrza stale przesyła do aplikacji dane o jakości powietrza w pomieszczeniu, które są następnie łączone z danymi na temat zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz oraz informacjami o obecności pyłków, aby stworzyć pełny obraz jakości powietrza.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Wydajność:

 • Rozmiar pomieszczenia: 63 m²
 • Usuwanie cząsteczek o wielkości 0,3 µm: 99,97 %
 • Usuwanie niezwykle drobnych cząsteczek: 20 nm
 • Zalecany czas eksploatacji filtra HEPA: 24 mies.
 • Zalecany czas eksploatacji filtra AC: 12 mies.
 • Moc dźwięku: 32–62 dB (A)

Stylistyka i wykończenie:

 • Kolor(y): Biały
 • Kolor panelu sterowania: Czarny 7C
 • Typ panelu sterowania: Panel dotykowy
 • Materiał korpusu: Tworzywo ABS

Waga i wymiary:

 • Waga produktu: 5,21 kg
 • Waga wraz z opakowaniem: 6,64 kg
 • Wymiary produktu (dł. x szer. x wys.): 210 x 325 x 543 mm
 • Wymiary opakowania (dł. × szer. × wys.): 257 x 371 x 603 mm

Właściwości:

 • VitaShield IPS:
 • Technologia AeraSense
 • Informacje o jakości powietrza: Numeryczne
 • Czujnik cząsteczek PM2,5
 • Tryby: 3 tryby pracy automatycznej
 • Prędkość wentylatora: 4 ręczne ustawienia prędkości
 • Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Blokada i alarm Healthy air protect
 • Silnik: DC

Dane techniczne:

 • Napięcie: 220–240 V
 • Częstotliwość: 50/60 Hz
 • Długość przewodu: 1,8 m

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).