Parownica PHILIPS STEAMER Steam&Go GC299/40

Parownica PHILIPS STEAMER Steam&Go GC299/40 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

149,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Opis

 • Parownica do ubrań PHILIPS Steamer Steam and Go GC299/40

Kompaktowe rozwiązanie umożliwiające łatwe usuwanie zagnieceń. Doskonałe uzupełnienie żelazka, bez rozkładania deski do prasowania. Ten ręczny steamer do ubrań idealnie nadaje się do wygładzania delikatnych oraz trudnych do wyprasowania tkanin, a także do odświeżania każdego rodzaju ubrań i tapicerki — bez ryzyka przypalenia. Lekka i kompaktowa budowa ułatwia korzystanie z urządzenia w dowolnym miejscu i czasie. Użyj pary i gotowe!

 • Rodzaj produktu: Parownica do ubrań
 • Rodzaj stopy: Stalowa
 • Moc [W]: 1000
 • Sposób wytwarzania pary: Wbudowana wytwornica pary
 • Konstrukcja: Ergonomiczny kształt
 • Zastosowane technologie: Automatyczny ciągły strumień pary
 • Czas podgrzewania [min]: 1
 • Komunikacja: Lampka gotowości do wytwarzania pary
 • Prasowanie w pionie: TAK
 • Możliwość użycia wody kranowej: TAK
 • Strumień pary [g/min]: 0-20
 • Pionowe uderzenie pary: TAK
 • Zbiornik na wodę: Wyjmowany
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 0.6
 • Linia: Steam&Go
 • Kolor: Biało-różowy
 • Załączone wyposażenie: Szczotka parowa

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).