Parownica Streamer do ubrań Tefal Ixeo QT1020 Uszkodzony karton

Parownica Streamer do ubrań Tefal Ixeo QT1020 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

899,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Parownica Streamer do ubrań Tefal Ixeo QT1020 Uszkodzony karton

 • Typ stopy: stalowa
 • Moc: 1600 W
 • Tworzenie pary: 35 g/min

Prasuj różne tkaniny bez zmiany temperatury

Zastanawiasz się jak dobrać odpowiednią temperaturę do materiału? Żelazko z automatycznym doborem temperatury zrobi to za Ciebie. Możesz prasować różne materiały bez konieczności regulowania temperatury i obaw o przypalenia.

Bądź spokojny o pozostawione żelazko

Masz tendencje do zapominania? Wracasz do domu sprawdzić czy żelazko jest na pewno wyłączone? Pomoże Ci funkcja "strażaka", która automatycznie wyłącza żelazko, gdy nie jest używane przez kilka minut.

Prasuj szybciej z silnym strumieniem pary

Ciśnienie 5 barów zapewnia stały i silny strumień pary. Dzięki temu prasowanie jest znacznie szybsze i skuteczniejsze niż w innych modelach.

Swobodnie uzupełniaj wodę

Wyjmowany pojemnik na wodę umożliwi Ci uzupełnianie go w dowolnym momencie w trakcie prasowania. Pojemnik możesz wyjąć, dzięki czemu nie zalejesz przypadkowo żelazka wodą.

SPECYFIKACJA

 • Rodzaj stopy: stalowa
 • Moc: 1600 W
 • Wytwornica pary: wbudowana
 • Tworzenie pary: 35 g/min
 • Automatyczne wyłączenie żelazka: tak
 • Automatyczny dobór temperatury: tak
 • Barwa: czarny
 • Dodatkowe opcje: ciśnienie 5 barów, przypomnienie o usuwaniu kamienia, wyjmowany pojemnik na wodę

Parametry zewnętrzne

 • Wymiary opakowania: 49,40 x 44,50 x 49 cm
 • Waga z opakowaniem: 15,25 kg

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).