Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 650.55.MS

Nowość Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 650.55.MS Zobacz większe

Darmowa wysyłka

4 459,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 650.55.MS

 • Rodzaj: Ciśnieniowe
 • Pojemność zbiornika na kawę: 400 g kawy ziarnistej
 • Pojemność zbiornika na wodę: Brak danych
 • Ciśnienie: 15 Bar

Kawy czarne i mleczne za naciśnięciem jednego przycisku oraz przygotowywanie 2 filiżanek espresso jednocześnie System spieniania mleka LatteCrema pozwala uzyskać kremową mleczną piankę, a karafka na mleko czyści się automatycznie Twórz nowe przepisy, dostosuj smak i ilość napoju oraz zarządzaj profilami za pomocą wyświetlacza i przez aplikację Coffee Link Detale ze stali nierdzewnej, kolorowy wyświetlacz i wygodne przyciski typu soft touch.

Kolorowy wyświetlacz 3,5"

Intuicyjny i interaktywny panel sterowania (rozdzielczość 3.5") umożliwia nieograniczony dostęp do ulubionych kaw, dostosowanie każdej z nich do własnych preferencji smakowych oraz zapisania spersonalizowanych przepisów w jednym z 6 dostępnych profili użytkownika.

Personalizacja przepisów

Wszystkie napoje, począwszy od esencjonalnego espresso,poprzez aksamitne cappuccino, na zachwycającym latte macchiato kończąc, mogą zostać łatwo dopasowane do Twoich preferencji.

Aplikacja bluetooth Coffee Link

PrimaDonna Elite to ekspres z funkcją łączenia się z telefonem poprzez mobilną aplikację. Dzięki aplikacji Coffee Link możliwe jest zdalne przygotowanie wybranego napoju, jego personalizacja a nawet stworzenie zupełnie nowych przepisów kawowych od podstaw! Dodatkowo aplikacja zawiera wiele przydatnych instrukcji i porad oraz interaktywny przewodnik, jak dbać o ekspres.

Łatwa obsługa

Komunikaty na wyświetlaczu krok po kroku pokazują jak dbać o ekspres. Dodatkowo PrimaDonna Elite posiada wyjmowany, bezprzewodowy system zaparzający, karafkę na mleko z funkcją Clean, wyjmowaną tackę spływową z elementami, które można myć w zmywarce.

SPECYFIKACJA:

Informacje ogólne

 • Typ produktu: Ekspresy
 • Rodzaj: Ciśnieniowe
 • Zastosowanie: Nie dotyczy

Funkcje i technologie

 • Funkcje ekspresu do kawy: Funkcja oszczędzania energii, Programowalne włączanie, Regulacja mocy kawy, Program czyszczenia i odkamieniania, Funkcja 2 filiżanek, Funkcja kawa long, Automatyczny program czyszczenia systemu mlecznego, Podświetlenie filiżanek, Funkcja Doppio+, Spienianie mleka, Podstawka na filiżanki, Ustawianie twardości wody

Sterowanie

 • Sterowanie: Elektroniczne

Zasilanie

 • Rodzaj zasilania: Sieciowe
 • Napięcie zasilania / zasilacza: 220 - 240 V
 • Rodzaj wtyczki sieciowej: Brak danych

Parametry techniczne

 • Instalacja: Wolnostojąca
 • Stosowanie kawy: Ziarnista
 • Moc: 1450 W
 • Ciśnienie: 15 Bar
 • System do spieniania mleka: Dysza spieniająca
 • Pojemność zbiornika na wodę: Brak danych
 • Pojemność zbiornika na kawę: 400 g kawy ziarnistej
 • Zabezpieczenia: Automatyczne wyłączanie

Parametry fizyczne

 • Kolor główny: Srebrny
 • Kolor dodatkowy: Czarny
 • Szerokość: 260 mm
 • Wysokość: 375 mm
 • Głębokość: 480 mm
 • Waga: 12,50 kg

Dodatkowe informacje

 • Dodatkowe informacje: Sygnał dźwiękowy, Wyjmowany zbiornik na wodę, Tryb czuwania (funkcja stand-by), Pojemność zbiornika na odpadki: 14 porcji, 13-stopniowa regulacja młynka, Wyjmowany blok zaparzający, Automatyczny system spieniania mleka IFD, Wyjmowana taca ociekowa, Wbudowany filtr wody, Regulowana wysokość adaptera do kawy: 90-142 mm, Wyświetlacz: 3,5" TFT colour soft touch, Termiczna karafka na mleko
 • Kod producenta: ECAM 650.55.MS

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).