Płyta gazowo-indukcyjna ELECTROLUX EGD6576NOK

Nowy Płyta gazowo-indukcyjna ELECTROLUX EGD6576NOK Zobacz większe

Darmowa wysyłka

1 414,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Płyta gazowo-indukcyjna ELECTROLUX EGD6576NOK

Rodzaj płyty: Gazowo-indukcyjna

Szerokość [cm]: 56

Głębokość [cm]: 49

Wykonanie płyty grzewczej: Szkło - bez ramki

Kolor płyty grzewczej: Czarny

Moc przyłączeniowa [W]: 3700

Sterowanie płyty grzewczej: Sensorowe

Technologia indukcyjna z chłodną w dotyku i łatwą w czyszczeniu powierzchnią

Są dwa powody, dla których płyta indukcyjna jest tak łatwa w czyszczeniu. Po pierwsze, powierzchnia szkła ceramicznego jest idealnie gładka. Po drugie, dzięki zastosowaniu profesjonalnej technologii indukcyjnej nigdy nie staje się ona naprawdę gorąca. Zabrudzenia i rozpryski nie ulegają stwardnieniu, więc można je łatwo zetrzeć szmatką.

Zegar z sygnalizacją i funkcja samoczynnego wyłączenia dla zapewnienia intuicyjnej obsługi

Zegar umożliwia zachowanie intuicyjnej kontroli nad procesem gotowania. Po upływie zaprogramowanego czasu gotowania automatycznie wyłącza pole grzejne. Jednocześnie uruchamia sygnał dźwiękowy, aby powiadomić Cię, że potrawa jest już gotowa. Ty zaś możesz albo podać danie, albo przejść do następnego etapu gotowania.

Funkcja Stop+Go umożliwiająca w dowolnej chwili czasowe przerwanie gotowania

Jeśli podczas gotowania musisz przez chwilę zająć się czymś innym, użyj funkcji Stop+Go. Wystarczy dotknięcie przycisku, aby czasowo przerwać proces gotowania. Kolejne dotknięcie powoduje jego wznowienie przy zachowaniu dotychczasowych ustawień. Możesz więc odebrać telefon lub dokładnie sprawdzić przepis bez obaw o to, że przypalisz obiad.

Funkcja Stop+Go umożliwiająca w dowolnej chwili czasowe przerwanie gotowania

Jeśli podczas gotowania musisz przez chwilę zająć się czymś innym, użyj funkcji Stop+Go. Wystarczy dotknięcie przycisku, aby czasowo przerwać proces gotowania. Kolejne dotknięcie powoduje jego wznowienie przy zachowaniu dotychczasowych ustawień. Możesz więc odebrać telefon lub dokładnie sprawdzić przepis bez obaw o to, że przypalisz obiad.

Żeliwne ruszty nad palnikami dla zapewnienia solidnego podparcia dla naczyń

Zależnie od przepisu gotowanie powinno przebiegać powoli i spokojnie lub szybko i gwałtownie. Jednak bez względu na sposób gotowania wszystkie naczynia powinny mieć zapewnione odpowiednie podparcie nad palnikami. Ta płyta gazowa jest wyposażona w wysokiej jakości żeliwne ruszty, które stanowią solidną podstawę dla wszystkich poczynań kulinarnych.

Parametry

 • Kolor płyty grzewczej: Czarny
 • Rodzaj płyty: Gazowo-indukcyjna
 • Gwarancja: 24 miesiące

Płyta

 • Liczba pól grzewczych: 4
 • Ruszt płyty grzewczej: Żeliwny
 • Funkcje dodatkowe: Sygnał dźwiękowy końca pracy, Wyświetlanie ustawionej mocy grzania, Funkcja Stop + Go, Timer, Automatyka gotowania, Funkcja Booster
 • Pole / palnik 6: Brak danych
 • Pole / palnik 1: Moc: 1400/2500W
 • Pole / palnik 2: Moc: 2300/3300W
 • Pole / palnik 3: Moc: 1900W
 • Pole / palnik 4: Moc: 2700W

Fizyczne

 • Szerokość [cm]: 56
 • Głębokość [cm]: 49
 • Wysokość [cm]: 5
 • Wykonanie płyty grzewczej: Szkło - bez ramki

Techniczne

 • Rodzaj obsługiwanego gazu: E (GZ-50)
 • Napięcie zasilania [V]: 230
 • Moc przyłączeniowa [W]: 3700
 • Bezpieczeństwo użytkowania: Blokada przed przypadkowym uruchomieniem, Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu w palnikach

Funkcje

 • Zapalarka gazu: W pokrętle
 • Sterowanie płyty grzewczej: Sensorowe
 • Wskaźnik ciepła resztkowego: Tak

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).